Liepājā gaidāms pirmais ''Gandrs'' ceļojumu stāstu un bilžu vakars

12. janvārī, pulksten 19, Bāriņu ielā 14, aktīvās atpūtas preču veikals ''Gandrs'' uzsāks jaunu tradīciju arī Liepājā, rīkojot bilžu un stāstu vakarus par neaizmirstamiem ceļojumiem uz tuvākām un tālākām zemēm. Stāstu un bilžu vakari mudinās ikvienu tā apmeklētāju pašam doties piedzīvojumu meklējumos vai izbaudīt to zemju skaistumu, kuras iespējams savām acīm nekad neizdosies apskatīt, vēsta veikala īpašnieki.

Pirmajā bilžu un stāstu vakarā – ''Latvijas velosipēdisti Irākas maldugunīs'' - tiksimies ar Krišjāni Jansonu - Ratiniku, kurš dalīsies pieredzē par gatavošanos ceļojumam un pašu pārdrošo velobraucienu Irākā. Pagājušajā vasarā divi traki riteņbraucēji atgriezās no Turcijas – Irākas veloceļojuma, kura laikā atbrīvoja savus prātus no stereotipiem un pieņēma zināšanai savu spēju robežas. Ramadāns, ģeopolitiskā situācija, ārlietu ministrijas brīdinājumi, tehniskās problēmas, pārsteidzošā daba, laika apstākļi... Reizēm gadās, ka plānotais miera pilnais ceļš uz iespējami bīstamo galamērķi patiesībā ir krietni bīstamāks par pašu mērķi.

Ieeja stāstu vakarā - bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos, jo vietu skaits ir ierobežots, reģistrējoties https://www.gandrs.lv/atputa/

Pievieno komentāru

Liepājā