Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā gada izskaņā notiks Vecgada karnevāla skrējiens

Jau ikgadējā tradīcija - gada pēdējā dienā, 31. decembrī, pulksten 11 pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā skrējēju apvienība “Skrienam Liepājā” dos startu Liepājas Vecgada karnevāla skrējienam. Labdarības skrējienā ar karnevāla tematiku aicināts piedalīties ikviens, kas jūt vēlmi gada pēdējo dienu iesākt aktīvi un uz pozitīvu emociju viļņa sagaidīt 2019. gadu.

Pasākuma dalībniekiem vēlams tērpties atbilstoši pasākuma tematikai - maskā vai ar dažāda cita veida karnevāla atribūtiku. Krāšņāko tērpu autori vairākās nominācijās tiks pie veicināšanas balvām, informē Skrējēju apvienības “Skrienam Liepājā” pārstāvis Rolands Štrehers.

“Vecgada karnevāla skrējiens” ir arī labdarības pasākums un šogad pasākuma dalībnieki aicināti ziedot kārumus un saldumus Liepājas pilsētas Domes Sociālā dienesta Bērnu nama 26 audzēkņiem.

Ikviens skrējiena dalībnieks pasākuma laikā varēs izvēlēties sev atbilstošu ātrumu un distances garumu. Distances viena apļa garums būs 2,6 kilometri, kas sāksies no bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā, vedot pa gājēju celiņiem cauri Jūrmalas parkam gar Lielajām bungām, tālāk līdz Kūrmājas prospekta galam, apkārt Gulbju dīķītim un atpakaļ uz starta vietu. Vecgada skrējienā piedalīties aicināti arī bērni, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar mājdzīvniekiem un tie, kas vēlas pastaigāt mierīgā pastaigas solī un izjust svētku gaisotni.

Pasākumā par pozitīvo noskaņu un dalībnieku saliedēšanu rūpēsies arī atraktīvs pasākuma vadītājs, bet finiša zonā būs arī pieejama silta tēja un kārumi. Vecgada karnevāla skrējienu organizē biedrība “Skrienam Liepājā” sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldi un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu.
Vecgada karnevāla skrējiena programma:Pulcēšanās 10:45Skrējiena starts 11:00Specbalvu pasniegšana 12:10

Pievieno komentāru

Liepājā