Liepājā "Ekers Stvidors LP" beramkravu kompleksa iegādē ieguldīs 304 000 eiro

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) SIA "Ekers Stvidors LP" beramkravu kompleksa iegādē ieguldīs 304 325 eiro, Rietumu Radio uzzināja Liepājas SEZ pārvaldē.

Pārvaldē tika saņemts SIA "Ekers Stividors LP" iesniegums, kurā uzņēmums informē, ka no 8. decembra līdz 31. decembrim plāno realizēt projektu "Beramkravu kompleksa tehnikas iegāde" par kopējo summu 304 325 eiro.

Izvērtējot iesniegtos dokumentus, Liepājas SEZ valde nolēma slēgt ar SIA "Ekers Stividors LP" līgumu par ieguldījuma projekta veikšanu.

SIA "Ekers stividors LP" iekrauj augstvērtīgas koksnes šķeldu, kas ražota no bērza papīrmalkas.

Koksnes šķeldu no bērza papīrmalkas turpat, ostas 44. piestātnē, ražo Liepājas SEZ "Laskana". Līdz šim vairākas šķeldas kravas nosūtītas uz Turciju, kur tā tiek izmantota kokskaidu plātņu ražošanā.

Projekta īstenošanā esot izveidojusies veiksmīga sadarbība ar SIA "Ekers stividors LP", kas apsaimnieko 44.dziļūdens piestātni Liepājas ostas Brīvostā, jo pie "Laskanas" piestātnēm "panamax" klases kuģi nevar piestāt un ekonomiski izdevīgāk ir noteikto apjomu vest ar vienu lielu kuģi, nevis vairākiem maziem.

Pievieno komentāru

Liepājā