Liepājā dzīvoklī aizdegas sadzīves mantas

Piektdien pulksten 5.54 VUGD saņēma izsaukumu uz Bārtas ielu Liepājā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, ugunsgrēks bija izcēlies trīsstāvu dzīvojamā mājā.

Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ēkas trešā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 1m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies seši cilvēki. Dzīvoklī, kurā bija izcēlies ugunsgrēks, bija uzstādīts dūmu detektors, kas brīdināja par ugunsgrēka izcelšanos. Plkst. 06.24 ugunsgrēks likvidēts, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

VUGD atgādina, ka no 2020.gada 1.janvāra visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, kas ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās par ugunsgrēka izcelšanos. Visbiežāk traģiskas ugunsnelaimes izceļas naktī, kad cilvēki guļ un nejūt smaržas un smakas, tāpēc tieši skaļais dūmu detektora signāls savlaicīgi pamodinās un dos iespēju izglābties. Savukārt, privātmājas papildus ir jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.

Pievieno komentāru

Liepājā