Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā deputāti apstiprina slēgto tenisa kortu būvniecības izmaksas vairāk nekā 8 miljonu eiro apjomā; atļauj Deksnim savienot amatus

Ceturtdien,15. februārī, Liepājas pilsētas domes sēdē kā pirmais jautājums tika skatīts lēmuma projekts par slēgto tenisa kortu būvniecību un teritorijas labiekārtošanu Liedaga ielā 5, Liepājā.

Tenisa kortu būvdarbu laikā paredzēts uzcelt universālo sporta spēļu laukumu, ielu vingrošanas rīku laukumu, ar sporta laukumu saistīto labiekārtojumu, ēkas jaunbūvi, autostāvvietu, tenisa āra laukumus, tenisa iesildīšanās sienu un laukumu, kā arī plānots izveidot pludmales tenisa un volejbola laukumus.

Kopējās tenisa kortu izmaksas, realizējot visas četras būvniecības kārtas, sastāda 8 116 231 eiro. Šo lēmumprojektu atbalstīja visi deputāti.

Tāpat tika skatīti jautājumi par energoefektivitātes paaugstināšanu stadiona “Daugava” ģērbtuvēs un apstiprināti grozījumi Liepājas pilsētas pašvaldības 2018. gada budžetā un citi jautājumi.

Lēmumprojekts par “Energoefektivitātes paaugstināšana stadiona “Daugava” Liepājā”  paredz pārbūvēt “Daugavas” stadiona administrācijas un sportistu ģērbtuvju ēku. Tiks veikta visas ēkas fasādes siltināšana, nomainot logus un durvis, kā arī jumta segumu, iekštelpu pārplānošana atbilstoši lietotāja vajadzībām. Šim projektam nepieciešams aizņēmums 119 708 eiro, kas domes sēdē arī tika apstiprināts.

Kopējais Liepājas pilsētas pašvaldības budžets 2018. gadam pēc grozījumu apstiprināšanas ir 102 660 849 eiro un lielākā daļa Liepājas pilsētas domes līdzekļu tiks atvēlēta dažādiem pilsētas infrastruktūras uzlabošanas darbiem – ielu rekonstrukcijai, sporta būvju celtniecībai, piemēram, slēgto tenisa kortu būvniecībai, turpināsies Grīzupes ielas pārbūve, uzņēmējdarbības vides attīstībai Kapsēdes ielā 1, degradēto teritoriju revitalizācijai Vecajā ostmalā un būnas izbūvei Baltijas jūrā.

Diskusijas deputātu starpā izvērtās par jautājumu, kas saistīts ar deputāta Ata Dekšņa lūgumu sniegt atļauju Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieka izglītības, kultūras un sporta jautājumos amatu savienot ar Profesionālās izglītības kompetences centra "Liepājas Valsts tehnikums" konventa padomnieka amatu un akciju sabiedrības “Liepājas autobusu parks” padomes locekļa amatu.

Bažas par amatu apvienošanu pauda deputāts Valerijs Agešins. Viņš uzdeva jautājumu un šaubījās, vai A. Deksnis tiks galā ar visiem saviem pienākumiem, taču atbildi nesaņēma. Par šo lēmumprojektu 8 deputāti balsoja par, bet 4 – pret.

Pievieno komentāru

Liepājā