Liepājā demontēs vecos apgaismes stabus; būs satiksmes ierobežojumi

Šodien Liepājā atsevišķos ielu posmos notiks veco ielu apgaismojuma balstu demontāža, līdz ar to būs noteikti satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja SIA "Komunālā pārvalde" sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Šodien no plkst.15 līdz aptuveni plkst.2 naktī balstu demontāža notiks Baznīcas ielas posmā no Franču līdz Bāriņu ielai, E.Veidenbauma ielā no Palmu līdz Apšu ielai, Peldu ielā no Katoļu līdz Malkas ielai un Katoļu ielā no Lielās līdz Peldu ielai.

Savukārt 18.septembrī no plkst.20 balstu demontāžu veiks Uliha ielā no Peldu ielas līdz Kūrmājas prospektam. Šeit paredzēts demontēt 12 vecos apgaismojuma balstus. Vienu daļu no vecās un nevajadzīgās apgaismojuma infrastruktūras Uliha ielā celtnieki jau ir demontējuši šī gada augustā.

Darbs pēcpusdienas, vakara un nakts stundās plānots ar aprēķinu, lai iespējami mazāk būtu traucēta transporta kustība. Par ierobežojumiem satiksmē brīdinās attiecīgas ceļa zīmes. Ja būs nepieciešams, transporta kustību regulēs būvdarbu veicēji.

Visus darbus plānots pabeigt naktī, taču būvnieki pieļauj iespēju, ka var rasties neparedzēti šķēršļi, tāpēc iedzīvotāji aicināti būt saprotošiem.


Pievieno komentāru

Liepājā