Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā demontē pilsētas izskatu bojājošos pilsētas apgaismojuma līniju stabus

Liepājā turpinās veco, pilsētas izskatu bojājošo pilsētas apgaismojuma līniju stabu demontāža. Jūlijā SIA "Vega-1" strādnieki pēc "Komunālās pārvaldes" pasūtījuma demontējuši septiņus vecos pilsētas apgaismojuma līniju balstus, bet jūnijā likvidēti 20 dzelzsbetona stabi, informē Liepājas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Jūlijā "Komunālā pārvalde" no iedzīvotājiem saņēma informāciju par pamestiem, aizmirstiem un nevajadzīgiem pilsētas apgaismojuma līniju balstiem Amatas ielā, Laivu ielā, Matrožu ielā, kā arī pirmsskolas izglītības iestādes "Sprīdītis" teritorijā. Tā kā tie tehniskā nolietojuma dēļ vairs nebija izmantojami, uzņēmumam "Vega-1" tika uzdots stabus demontēt un pārstrādāt.

Veco elektrības stabu apzināšanu, demontāžu un pārstrādi "Komunālā pārvalde" organizē kopš jūnija sākuma. Tuvākajās divās nedēļās plānots vēl demontēt nevajadzīgos balstus Eduarda Veidenbauma ielas 32.nama iekšpagalmā, Ziemeļu ielā un Kārklu ielā.

Jūnijā likvidēti 20 dzelzsbetona stabi, kas bojāja pilsētas izskatu - Dienvidrietumu mikrorajonā iekšpagalmā pie bērnu laukuma, pie veloceliņa un citās vietās izņemti deviņi stabi, bet Meldru ielā - 11 stabi.

Pievieno komentāru

Liepājā