Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā demontē bīstamas, nevienam nepiederošas būvkonstrukcijas

Liepājas pašvaldības uzņēmums "Komunālā pārvalde" turpina organizēt bīstamu, nevienam nepiederošu būvkonstrukciju demontāžu Liepājā, informē "Komunālās pārvaldes" sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Šomēnes Karostā, Ģenerāļa Baloža ielas malā, netālu no ūdenstorņa, pēc "Komunālās pārvaldes" iniciatīvas pabeigta nevienam nepiederošu bijušās siltumtrases betona balstu demontāža un aizvākšana, kā arī teritorijas sakopšana. Tagad ielas mala un tuvumā esošā priežu meža josla ir kļuvusi ainaviski pievilcīgāka un tīrāka, bet konstrukcijas neapdraud cilvēkus, informēja Štāls.

"Jāatdzīst, ka tuvākajā apkārtnē pie Ģenerāļa Baloža ielas esam konstatējuši lielu skaitu citu, līdzīgu, nederīgu, pamestu un pussabrukušu konstrukciju. Pakāpeniski risināsim arī to izvākšanu," atzina "Komunālās pārvaldes" valdes priekšsēdētājs Jānis Neimanis.

Līdzīgā veidā šī gada sākumā ir demontēti un novākti arī kādas nevienam nepiederošas (Zemesgrāmatā nereģistrētas) sabrukušas ēkas pamati Jātnieku ielā 20 netālu no Ziemeļu mola, kas ir tūristu un pilsētas viesu iecienīta apskates vieta.

Pagājušajā gadā pēc "Komunālās pārvaldes" pasūtījuma demontēti kopumā vairāki desmiti vecu, nevajadzīgu un aizmirstu pilsētas apgaismojuma līniju balstu, piemēram, Amatas, Laivu, Matrožu, Uliha, E.Veidenbauma, Ziemeļu, Kārklu un citās ielās.

Pašlaik "Komunālā pārvalde" sākusi organizēt garāžu pamatu nojaukšanu un teritorijas sakopšanu Klaipēdas ielas galā pie veloceļa. Paredzēts, ka šajā teritorijā nākotnē varētu izveidot kempingu.

Lēmumu par ainavu degradējošo pamatu novākšanu Klaipēdas ielas galā deputāti pieņēma 19.marta domes sēdē. Teritorijas sakārtošanas darbi pēc projekta izstrādes, ietekmes uz vidi novērtēšanas un iepirkuma procedūras plānoti šogad.

Pievieno komentāru

Liepājā