Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā decembrī labdarības projektam saziedo 1066 latus

Labdarības projektam "Laimīgai Latvijai" ziedojumu kastītēs pie "Maxima" veikalu kasēm novembrī un decembrī cilvēki saziedojuši 15 671 latu, informē akcijas organizatori. Liepājā saziedoti 1066 lati.

Ja vidēji mēnesī ar ziedojumu kastīšu palīdzību "Maxima" veikalos tiek savākti apmēram 4500 latu, tad novembrī un decembrī pircēji ziedojuši teju divas reizes dāsnāk.

Vislielāko atbalstu labdarības projektam snieguši ziedotāji Vidzemē, kuri gada nogalē veikalos saziedojuši gandrīz 9000 latu. Liela ziedotāju aktivitāte bijusi arī Zemgalē, kur savākti 2544 lati, Kurzemē, kur ziedoti 2404 lati, un Latgalē, kur saziedoti 1768 lati.

"Maxima" pircēji lielākās summas labdarībai ziedojuši tieši Rīgā, kur kopumā veikalos savākti 5903 lati. Ar augsto ziedotāju aktivitāti izcēlušās arī vairākas pilsētas Latvijas reģionos, piemēram, Jelgavā saziedoti 2189 lati, Liepājā - 1066 lati un Daugavpilī - 1647 lati. Tāpat aktīvi labdarības projektā iesaistījušies Ogres, Tukuma, Valmieras, Rēzeknes, Ventspils, Saldus, Limbažu un Talsu iedzīvotāji, kur katrā pilsētā ziedojumu summa pārsniedz vismaz divus simtus latu.

"Par gada nogales un pirmssvētku laika ziedojumiem kastītēs pie "Maxima" veikalu kasēm esam patīkami pārsteigti un reizē gandarīti - tieši šajā laikā līdzcilvēkos varam rast vislielāko sirsnību un līdzcietību. Visu grūtībās nonākušo ģimeņu vārdā varam vien teikt lielu paldies - esam pateicīgi par iedzīvotāju lielo atsaucību," saka "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Kā ziņots, lai turpinātu sniegt atbalstu sociāli mazaizsargātajiem ļaudīm, "Ziedot.lv" un "Maxima" decembrī aizsāka praktisku un vērtīgu palīdzības akciju grūtībās nonākušajiem, aicinot iegādāties sociāli mazaizsargāto Latvijas ģimeņu pašgatavotus cimdus, zeķes, šalles, kā arī apadītas krūzītes un citas ar mīlestību gatavotas lietas. Plānots, ka adījumus lielākajos "Maxima" veikalos pret ziedojumiem varēs iegādāties visu janvāri.

Pievieno komentāru

Liepājā