Liepājā daudzdzīvokļu mājā uz plīts piedeg ēdiens

Sestdien pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Krūmu ielu Liepājā, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī uz plīts katliņā bija piededzis ēdiens, radot piedūmojumu dzīvoklī un kāpņu telpā. Ugunsdzēsēji glābēji katliņu iznesa ārā un izvēdināja telpas.

Cilvēki, gatavojot ēdienu uz plīts, nereti mēdz aiziet uz citu istabu un atgulties, ātri izskriet līdz veikalam vai piesēsties pie datora, nepamanot, kā ēdiens piedeg, radot spēcīgu sadūmojumu. Labākajā gadījumā šādas rīcības sekas būs piededzis katliņš un smakojošs dzīvoklis, bet sliktākajā – mājokļa iemītnieki var saelpoties dūmus un gūt veselības traucējumus. VUGD atgādina, ka ēdiena gatavošana prasa nepārtrauktu uzmanību, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Piektdien Almodas bulvārī Liepājā dega meža zemsedze 200 m2 platībā. Naktī no piektdienas uz sestdienu Kārklu ielā Liepājā dega niedres 500 m2 platībā. Sestdien Grobiņas novada Grobiņas pagastā dega kūla 100 m2 platībā.

Pievieno komentāru

Liepājā