Liepājā darbu sākusi vegāniem un svaigēdājiem piemērota kafejnīca "Mulberry" 4

Liepājā, Jūrmalas parkā darbu sākusi jauna vasaras kafejnīca Mulberry, kas parka un arī pludmales apmeklētājiem piedāvās atspirdzinājumus un uzkodas, un būs piemērota arī vegānu un svaigēdāju īpašajām vēlmēm.

«Visā Latvijā arvien populārāks kļūst veselīgs dzīvesveids, un pludmalē visa gada garumā varam redzēt skrējējus, nūjotājus un arī cilvēkus, kuri izgājuši pastaigāties un baudīt Liepājas vēju. Arvien vairāk kļūst velobraucēju un skrituļotāju. Arī mēs esam par veselīgu dzīvesveidu, tādēļ, sākoties vasaras sezonai, piedāvāsim arī veselīgus kokteiļus, svaigās sulas un citas gardas lietas, kas tapušas no dabīgām izejvielām un ir draudzīgas arī vegāniem un svaigēdājiem,» stāsta Mulberry vadītāja Mārīte Šulce.

Vasaras kafejnīca Mulberry saviem klientiem piedāvās dabīgus augļu un dārzeņu kokteiļus bez sīrupiem vai citām piedevām, smūtijus, svaigās sulas, kā arī saldējuma kokteiļus un kafiju.

Vasaras kafejnīca izveidota pielāgotā jūras konteinerā, kas konceptuāli ir ļoti atbilstošs Liepājai kā ostas pilsētai. Konteinerā izvietota visa kafejnīcas darbībai nepieciešamā tehnika, kā arī atpūtas stūrītis apmeklētājiem ar galdiņu un stūra dīvānu. Galdiņi apmeklētāju ērtībām tiks izvietoti arī zem klajas debess. Paredzēta arī velo novietne un stūrītis bērniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ha ha

veselīgs dzīvesveids un pepsi....vēl pietrukst čipsi un aliņš

pirms 6 gadiem, 2015.06.03 14:48

nu ja

Piedāvās smūtijus un mafinus, un ja ar gadžetu viss būs ok, varēs taisīt arī selfijus.....tfu tu, mēle izmežģījās :(((

pirms 6 gadiem, 2015.06.03 22:54

p'āķis

nu nevar tak piedāvāt kokteili un keksu - kurš to šodien grib

pirms 5 gadiem, 2016.04.17 18:05

Liepājā