Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā būs skatāma monoizrāde "Karavīrs"

26.februārī pulksten 19:00 LOC Rožu zālē ar īpašu kustību un priekšmetu monoizrādi "Karavīrs" viesosies vīru kopas "Vilki" vadītājs Edgars Lipors.  Izrāde ir arhaisks un reizē mūsdienīgs simbolisks vēstījums par sevis apzināšanos, piederību zemei, tautai, ģimenei, pašam sev.
 
Izrāde ir dziļi sakņota latviskajā dzīvesziņā, kas tikpat labi sasaucas arī ar citu tautu tradīcijām. Tajā izpaužas pasaules kultūru vienotais pamats. Vēstījums vienlaicīgi uztverams vairākos līmeņos un atvērts katra personīgai interpretācijai, kur nav pareizo atbilžu. Ar izmeklētu kustību mākslu, kur netrūkst ne dinamiskas ekspresijas, ne viegla maiguma, aktieris Edgars Lipors meistarīgi iejūtas dažādos tēlos. Izrādei caurvijas mijiedarbība starp sievišķo un vīrišķo enerģiju, starp iekšējo un ārējo spēka apziņu. Simboliski, latvietim tuvi objekti, kā puzurs, cirvis, kaklariņķis, josta un citi, tāpat oriģinālmūzika, papildina kustību valodu un stāsta stāstu. Stāstu par sevi, par ikvienu no mums.

Mūzika - Edgars Lipors
Režija - Lilija Lipora
Gaisma - Egils Kupčs
Māksliniece - Guna Stikāne
Iestudējuma konsultants - Valdis Pavlovskis

Biļetes uz izrādi iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīze” kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Aigars Kārkliņš
Kultūras projektu vadītājs
Liepājas Olimpiskais centrs
 

Pievieno komentāru

Liepājā