Liepājā būs seminārs par eiro jautājumiem

30.oktobrī Liepājā (Liepājas domes ēkas sēžu zālē – Rožu ielā 6) plānoto Latvijas Darba devēju konfederācijas sadarbībā ar Latvijas Banku un Ekonomikas ministriju rīkoto semināru par eiro jautājumiem "Kas jāzina par eiro drošību – kasieriem un ikvienam no mums". Semināram būs divas daļas – pirmā (no plkst.10 līdz 12) profesionāliem naudas lietotājiem (kasieriem, pārdevējiem, citiem tirdzniecības uzņēmumu darbiniekiem utt.) un otrā (no plkst.12.30 līdz 13.30) ikvienam interesentam.

Interesējošos jautājumus varēs uzdot ne tikai semināra laikā, bet, ja ir interese, iespējams sarunāt atsevišķas intervijas (laikā no 13.30 līdz 14) ar Latvijas Bankas naudas drošības, ekonomikas ekspertiem, kā arī EM grāmatvedības eksperti. Lūdzu ņemt vērā, ka tā ir lieliska iespēja klātienē aprunāties ar Latvijas vadošajiem naudas tehnoloģiju pārzinātājiem.

Latvijas Banka uz šiem semināriem kā uzskates materiālus atvedīs eiro banknotes un Latvijas eiro monētas – žurnālistiem (tāpat kā pārējiem semināru dalībniekiem) būs iespēja tās apskatīt klātienē un iemūžināt savu publikāciju vajadzībām (atgādinu, ka Latvijas Bankas mājaslapā www.bank.lv ir pieejami foto un videomateriāli no Latvijas eiro monētu kalšanas un citām eiro pārejas aktivitātēm, ko mediji arī bez jebkādiem ierobežojumiem var izmantot savām vajadzībām).

Jānis Silakalns
Latvijas Bankas Sabiedrisko attiecību daļa

Pievieno komentāru

Liepājā