Liepājā būs Harija Baša trio un Aminatas Savadogo džeza mūzikas koncerts

Pazīstamais Latvijas mūziķis, pianists Harijs Bašs, ir uzsācis jaunu etapu savā daiļradē. Pēc samērā ilga pārtraukuma talantīgais mūziķis atkal ir redzams uz skatuves un ne tikai kā pianists, bet arī kā producents jaunam džeza projektam: "Harijs Bašs - Aminata in Jazz".

Šoreiz 11 Latvijas pilsētās skatītājiem tiek piedāvāta jauna programma džeza klavieru trio un dziedātājas Aminatas Savadogo izpildījumā. Liepājā koncerts notiks 21. februārī plkst. 18:00 Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6.

Ir radusies jauna muzikāla vienība: virtuozais pianists Harijs Bašs ar mūziķiem Kasparu Kurdeko (bungas) un Reini Ozoliņu (kontrabass).

Harijs Bašs: "Inese Galante uzaicināja mani nospēlēt vairākus solo numurus Placido Domingo Jr. koncertā Jūrmalā. Saspēle ar jaunajiem mūziķiem veidojās laba, publika bija atsaucīga un radās ideja uzaicināt kādu jaunu solistu un kopā ar trio nospēlēt pilnu programmu. Priecājos, ka mums pievienoties piekrita jaunā, talantīgā dziedātāja Aminata Savadogo. Aminata ir ļoti muzikāla un stilīga dziedātāja. Viņas izpildījumā klasiskā džeza melodijas iegūst svaigu un mūsdienīgu skanējumu. 2015. gada sākumā esmu ieplānojis parādīt šo koncertprogrammu Latvijas lielākajās pilsētās, lai klātienē varētu iepazīstināt skatītājus ar šiem jaunajiem, talantīgajiem mūziķiem."

Publicitātes video: https://www.youtube.com/embed/-97GG2ElSgQ

Biļetes: Biļešu paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv

Informāciju sagatavoja:
Projekta vadītājs
Rafails Balkins

Pievieno komentāru

Liepājā