Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā būs akordeonistu diena

Trešdien, 23.oktobrī, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā notiks meistarklases akordeona spēlē, kuras noslēgsies ar  Nīderlandes konservatorijas ARTEZ instrumentālā trio koncertu.

No plkst. 11.00 – 14.30 Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas skolotāja Līga Catlaka vadīs meistarklases jaunajiem akordeonistiem, kurās strādās gan pie tehniskās attīstības pamatnostādnēm, gan skaņas kultūras un kvalitātes kritērijiem un to realizēšanu.

Meistarklasēs pasniedzēja strādās ar Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas un Liepājas pilsētas 2.mūzikas skolas audzēkņiem.

No plkst. 15.00 – 16.30 Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas absolvents Rustams Bagirovs prezentēs izglītības iespējas ārzemēs un stāstīs par savu personisko pieredzi, kā no akadēmiskā mūziķa kļuvis par džeza mūzikas izpildītāju.

Plkst. 17.00 Melngaiļa koncertzālē notiks Nīderlandes konservatorijas ARTEZ instrumentālā trio ALERUSJON koncerts. Tā dalībnieki kopā muzicē jau ilgāku laiku un ir snieguši koncertus visā Eiropā. Visi trio dalībnieki - Aleksandrs Thinius (ģitāra), Rustams Bagirovs (akordeons) un Jonas Liesenfeld (vijole) – ir pārliecināti džeza mūziķi, taču kopš 2012.gada viņi ir atklājuši īpašu mīlestību uz Brazīlijas mūziku, kas bieži tiek uzskatīta par savdabīgu mūsdienu impresionismu – „Tik skaista kā Kloda Debisī mūzika un tik krāsaina kā Vinsenta van Goga gleznas. Bet gala rezultātā tā ir tikpat karstasinīga un temperamentīga kā samba” – saka Rustams Bagirovs.

Neliels ieskats koncerta noskaņās: http://www.youtube.com/watch?v=o4SYzrCee5w.

Dalība meistarklasēs un ieeja koncertā ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Liepājā