Liepāja Briselē saņem Eiropas Sporta pilsētas titulu

Trešdien, 18. novembrī, Briselē, Eiropas Parlamentā Eiropas Sporta pilsētu asociācija (ESPA) svinīgā ceremonijā apbalvojusi Liepājas pilsētas domes pārstāvjus ar titulu „Eiropas Sporta pilsēta 2016”, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde.

Kļūstot par „Eiropas Sporta pilsētu 2016”, Liepāja ir pirmā Baltijas reģiona pilsēta, kas saņēmusi tik augstu Eiropas Sporta pilsētu asociācijas novērtējumu.

“Esam domājuši 2016. gadā paplašināt masu sporta pasākumu piedāvājumu klāstu un plānojuši veidot dažādus informējošus un izglītojošus pasākumus par aktīvu dzīvesveidu un sportu. Vēlamies arī izsludināt projektu konkursu un attīstīt pasaulē populāro “kaimiņu” kustību, iedrošinot mikrorajonu iedzīvotājus vienam otru atbalstīt un aicinot pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Iecerēts realizēt arī citas jaunas iniciatīvas,” atklāj Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš

 “Sportošana un ar to saistītie notikumi  ir kļuvusi par vienu no mūsu pilsētas vizītkartēm, kas noteikti arī turpmāk ļaus Liepājas vārdam iemirdzēties sporta pasaules virsotnēs. Bet šādi sasniegumi nebūtu iespējami bez aktīviem, azartiskiem, darboties gribošiem liepājniekiem, pateicoties kuriem mēs varam lepoties ar tik augstu novērtējumu,” atzina Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis.

Pievieno komentāru

Liepājā