Liepājā bijušajā rokkafejnīcas ēkā būs gan "Hesburger" restorāns, gan "Čili Pizza" picērija

Nākamā gada pavasarī Liepājā durvis vērs trešais “Hesburger” restorāns, kas atradīsies bijušās rokkafejnīcas ēkā. Ēkas iegāde izmaksājusi 665 tūkstošus eiro, savukārt restorāna izveidē ēkas pirmajā stāvā ieguldītās investīcijas sasniegs aptuveni 400 tūkstoši eiro, informē “Hesburger” attīstības direktore Ieva Salmela.
 
Līdzās “Hesburger” restorānam, ēkas 1. stāvā atradīsies arī “Čili Pizza” picērija, par kuras izveidi uzņēmums noslēdzis sadarbības līgumu šajā vasarā. Arī viesmīlības uzņēmumu grupai “TIAMO”, tāpat kā “Hesburger”, šī būs trešā atklātā “Čili Pizza” picērija Liepājā.

I. Salmela, skaidrojot šāda koncepta restorāna izveidi, uzsver, ka “apvienojoties nozares uzņēmumiem zem viena jumta, varēsim apmierināt dažādās klientu vēlmes vienuviet, tā kā katram no šiem restorāniem ir atšķirīgs produktu klāsts un darbības princips”.

“Tā kā jaunā picērija atradīsies pilsētas centrā, lielāku uzsvaru liksim tieši uz maltīti līdzņemšanai (take away). Protams, tiks saglabāts jau pazīstamais restorāna koncepts – viesu apkalpošana pie galdiņiem un ēdienu piegāde uz mājām, piedāvājot plašu picu izvēli, kā arī dažādas cita veida maltītes,” skaidro SIA “Tiamo Grupa” mārketinga vadītājs Toms Zukulis. 

Abus restorānus plānots atvērt 2019. gada pavasarī. Salmela informē, ka ēkas otrais stāvs un terase nepaliks tukši – tuvojoties vasaras sezonai, liepājniekiem tiks piedāvātas arī jaunas atpūtas iespējas.

“Hesburger” savu darbību sāka 1966. gadā, kad Naantali pilsētā atvēra pirmo grila kiosku. Pirmais ātrās ēdināšanas restorāns ar nosaukumu „Hesburger” tika atvērts 1980. gadā Turku, uzņēmumam pakāpeniski iekarojot stabilas tirgus pozīcijas pašu mājās, kā arī tuvākajos kaimiņu reģionos. Šobrīd „Hesburger” vada 474 restorānus 9 valstīs, uzņēmuma darbinieku skaits pārsniedz 6700.

Pievieno komentāru

Liepājā