Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā bezmaksas vingrošanas nodarbības mikrorajonos turpmāk notiks iekštelpās

Iestājoties vēsākam un tumšākam laikam, Liepājā bezmaksas mikrorajonu nodarbības turpmāk norisināsies iekštelpās. Tāpat kā līdz šim, tās apmeklēt tiek aicināt ikviens interesents, kurš vēlas uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību un nodarboties ar dažādām fizikām aktivitātēm.  

Laumas mikrorajonā nodarbības no 30. septembra notiks Liepājas Valsts tehnikuma sporta zālē (Ventspils ielā 51) pirmdienās pl. 19.30 un otrdienās pl. 18.30. Nodarbības tiek organizētas kā sporta spēles bērniem, jauniešiem un ģimenēm, iekļaujot skriešanas un vingrošanas elementus. Treniņus vada treneris Gvido Šalms, papildu informācija, zvanot pa tālruni: 29 746 439, informē Liepājas pašvaldība. 

Jaunliepājas mikrorajonā nodarbības no 24. septembra norisināsies otrdienās pl. 19.00 Liepājas Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolas sporta zālē (pagrabstāvā) un ceturtdienās pl. 8.40 Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē. Nodarbības paredzētas dziļās muskulatūras attīstīšanai un vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Nodarbības vada fizioterapeite Solveiga Rozentāle. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 29 742 832.

Karostā vingrošanas nodarbības rudens un ziemas periodā notiek Liepājas 3. pamatskolas sporta zālē trešdienās pl. 19.00 un piektdienās pl. 18.30. Nodarbību intensitāte − zema līdz vidēja, nodarbības vada trenere Sintija Dance. Papildu informācija pa tālruni: 20 034 240. 

Dienvidrietumu rajonā nodarbības līdz 3. novembrim norisināsies kā ierasts pirmdienās un ceturtdienās pl. 18.30 Vaiņodes ielas galā, pie ielu trenažieriem. Sākot ar 3. novembri, viena nodarbība notiks svētdienās pl. 18.00 Liepājas 8. vidusskolas sporta zālē, savukārt otra − ceturtdienās pl. 18.00 brīvā dabā Vaiņodes ielas galā, pie ielu trenažieriem. Nodarbības tiek vadītas kā funkcionāls vidējas līdz augstas intensitātes treniņš, kuru pasniedz trenere Kristīna Petermane. Papildu informācija, zvanot trenerei pa tālruni: 29 849 407.

Uz nodarbībām nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, taču jārēķinās, ka telpās vietu skaits ir ierobežots. Nodarbības ilgst vienu stundu, bet Laumas rajonā nodarbības ilgums ir pusotra stunda.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros. 


Pievieno komentāru

Liepājā