Liepājā avarē Grobiņas skolēnu autobuss 4

PAPILDINĀTA. Autobuss, ar kuru Grobiņas ģimnāzijas audzēkņi šodien, 14. septembrī, devušies mācību ekskursijā uz Liepāju, avarējis, portāls novēroja notikuma vietā. Bērni negadījumā nav cietuši, slimnīcā nogādāts avārijā cietušās vieglās automašīnas pasažieris.

Avārija notika Liepājā uz Brīvības ielas, iepretī lielveikalam "K-Rauta". Skolēnu autobusa aizmugurē ietriecās smagā automašīna "Scania", notikuma vietā apliecināja Grobiņas ģimnāzijas direktore Laila Urbāne.

"Bērni šodien brauca mācību ekskursijā uz Liepāju. Autobusā atradās divu septīto klašu bērni. Visi bija piedzīvojuši pamatīgu izbīli, bet paldies Dievam, ka neviens nav cietis. Uzreiz kā uzzinājām par ceļu satiksmes negadījumu, ieradāmies notikuma vietā. Visus bērnus ar citu autobusu nogādājām mājās, lai vecāki nesatrauktos," pastāsta L. Urbāne.

"Grūdiens bija ļoti stiprs. Tajā brīdī daudzi iekliedzās," sacīja viena no skolniecēm.

Pirms pulksten 15 virzienā uz Grobiņu automašīna "VW Golf" apstājusies pie sarkanā aizliedzošā signāla Brīvības ielā pie lielveikala "K-Rauta".

"VW Golf" piemēram sekojis Grobiņas ģimnāzijas autobusa šoferis. Pēc aculiecinieku teiktā, gružu savācējs no uzņēmuma "Nordea" – smagā automašīna "Scania" – braukusi pārāk tuvu autobusam un tādēļ nav spējusi samazināt gaitu.

"Scania" pagrūda autobusu, kas savukārt krustojumā iedzinis "VW Golf". Vieglās automašīnas pasažieris bija guvis smagus sasitumus, tādēļ tika nogādāts Liepājas centrālajā slimnīcā.

Kā otrdien informē Valsts policija, Brīvības ielā sadūrās kravas automašīna "Scania", automašīna "Mercedes-Benz" un automašīna "VW Golf". Rezultātā septiņi skolēni, kuri dzimuši 2002. un 2001. gadā, guvuši miesas bojājumus (kas pēc sākotnējās informācijas nav smagi). Notikušā apstākļi tiek skaidroti, ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Hmmm

Kā - bērni nav cietuši? Nav smagi cietuši - tur var piekrist, bet vairāki cietušie ir un arī tika nogādāti slimnīcā.

pirms 6 gadiem, 2015.09.14 21:28

Nu!

Cietuši 7 bērni ,bet vēl jau nav zināmas sekas ...

pirms 6 gadiem, 2015.09.15 12:17

es es

Kaut kā interesanti, pagājušo gadu bija kaut kas līdzīgs, liekas :)

pirms 5 gadiem, 2016.09.17 08:27

Liepājā