Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepāja atzīta par trešo investīcijām draudzīgāko pilsētu Latvijā

Par investīcijām trešo draudzīgāko republikas nozīmes pilsētu atzīta Liepāja, liecina Latvijas Biznesa savienības 7. novembrī prezentētais indekss “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība”.

Pirmajā vietā ir Ventspils, otrajā − Valmiera, savukārt par investīcijām draudzīgāko novadu ar vietējās nozīmes attīstības centru atzīts Mārupes novads, otro vietu šajā nominācijā ieguvis Olaines novads, bet trešajā vietā ierindojies Jelgavas novads. Par investīcijām draudzīgāko novadu ar reģionālās nozīmes attīstības centru atzīts Aizkraukles novads, otro vietu ieguvis Dobeles novads, bet trešo vietu − Kuldīgas novads, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš izteica atzinību pašvaldībām par ieguldījumu investīcijām draudzīgas vides nodrošināšanā. Savukārt Latvijas Pašvaldību savienības pārstāve Andra Feldmane norādīja, ka pašvaldības ar savu paveikto vistiešāk palīdz uzņēmējiem, rīkojot dažādus atbalsta pasākumus un nodrošinot pilnvērtīgu infrastruktūru.

Indekss “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība” balstās uz reģionu apkopoto pašvaldību pašnovērtējumu, aktivitāti uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūras veidošanā un pašvaldību teritorijā esošo uzņēmumu finanšu-ekonomiskajiem rādītājiem. Indekss sniedz visaptverošu skatījumu par ekonomiskajiem rādītājiem, kā arī iespēju paraudzīties uz pašvaldību paveiktajiem un plānotajiem darbiem, lai tās attīstītos.

Pievieno komentāru

Liepājā