Liepājā atvērs visus sporta un bērnu laukumus, iestādes atsāks pieņemt klientus klātienē

Izvērtējot valdības lēmumu par ārkārtējās situācijas beigām un esošo ierobežojumu atvieglojumiem, Liepājas pašvaldība ir nolēmusi no 10. jūnija atvērt lielākos no publiski pieejamajiem bērnu rotaļlaukumiem, kā arī ielu vingrošanas un āra basketbola laukumus. Tāpat pašvaldības iestādēs pakāpeniski atsāks pieņemt klientus klātienē. Atgādinām, ka iedzīvotājiem arī turpmāk jāturpina ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumi un savstarpējā divu metru distance, informē Liepājas pašvaldība.

No 10. jūnija klientus klātienē atsāks pieņemt Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrs. Aicinām ikvienu liepājnieku arī pēc ārkārtējās situācijas beigām izvērtēt publisku vietu apmeklēšanas nepieciešamību un arī turpmāk izmantot iespēju informāciju un pakalpojumus saņemt attālināti, zvanot pašvaldībai pa tālruņiem: 63 404 750, 63 404 773 vai rakstot e-pasta vēstuli: pasts@liepaja.lv.

Klientus klātienē atsāks pieņemt arī Kultūras pārvalde, Nekustamā īpašuma pārvalde, Būvvalde, Sporta pārvalde, Komunālā pārvalde un citas iestādes. Lai izvairītos no drūzmēšanās, lūgums iepriekš sazināties ar iestādi un vienoties par apmeklējuma laiku vai atrisināt jautājumu attālināti. Aktuālajai informācijai par iestāžu darba režīmu iespējams sekot pašvaldības mājaslapā: https://www.liepaja.lv/aktuali/atsak-pienemt-klientus-klatiene/
 
Savukārt Liepājas Sociālais dienests un Bāriņtiesa no 10. jūnija uzsāks daļēju klientu pieņemšanu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta. Sociālās palīdzības saņemšanai Sociālajā dienestā pierakstīties iespējams, zvanot pa tālruni: 63 489 652, Karostas iedzīvotājiem – 63 456 185, Velnciema iedzīvotājiem – 63 426 044. Savukārt Bāriņtiesas jautājumos iepriekšējo pierakstu var pieteikt, zvanot pa tālruņiem: 63 422 496, 22 318 505 vai rakstot uz e-pastu: barintiesa@liepaja.lv.

Jau ziņots, ka no 18. maija atvērti mazākie bērnu rotaļlaukumi un skeitparks. Savukārt no 10. jūnija tiks atvērti arī lielākie bērnu rotaļlaukumi Jūrmalas parkā, Ventspils ielas parkā un Raiņa parkā. Tāpat tiks atvērti ielu vingrošanas laukumi visos pilsētas mikrorajonos. Pieejami kļūs arī āra basketbola laukumi Jūrmalas parkā, Ventspils ielas parkā un Dunikas ielā.

Apmeklētājiem jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi, par kuriem informācija būs izvietota pie laukumiem un vingrošanas iekārtām – laukumus nevar apmeklēt, ja jāievēro pašizolācijas vai  karantīnas nosacījumi, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes, tāpat jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem, jāizvairās no drūzmēšanās, ar rokām nepieskarties sejas zonai (mutei, acīm vai degunam), kā arī regulāri mazgāt un dezinficēt rokas.

Pašvaldības policija publiskajās vietās regulāri sekos līdzi, vai tiek ievēroti distancēšanās un piesardzības pasākumi.

Tāpat pašvaldība lēmusi, ka no 10. jūnija Liepājas pilsētas kapsētās tiks atvērtas kapličas un, ievērojot drošības nosacījumus, tajās varēs notikt bēru ceremonijas.

Savukārt Liepājas Komunālā pārvalde pludmalē pakāpeniski izvietos pārvietojamās tualetes.

Tāpat pašvaldība ir lēmusi līdz 1. jūlijam pagarināt Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļešu ar 100% atvieglojumiem termiņu. Lai Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports" vai Liepājas Sociālajā dienestā neveidotos rindas un tiktu ierobežota pulcēšanās, iedzīvotāji aicināti abonementa biļetes nākamajam periodam izņemt pakāpeniski mēneša laikā, t. i., līdz 1. jūlijam.

Pievieno komentāru

Liepājā