Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā atsāk kursēt Kultūras tramvajs

13. jūnijā pulksten 13 būs pirmais atjaunotā Kultūras tramvaja brauciens. Turpmāk ik ceturtdienu no pulksten 13 līdz 14 īpaši dizainētais  Kultūras tramvaja vagons kļūs par platformu kultūras un izziņas aktivitātēm: tur uzstāsies Liepājas aktieri, mūziķi, notiks cirka priekšnesumi, būs dzirdami kultūrvēstures zinātāju stāsti un muzicēs folkloras kopas. AS "Liepājas tramvajs" vienu tramvaja sastāvu ir atvēlējis kultūras norišu prezentēšanai uz nenoteiktu laiku, tādēļ aktivitātes Kultūras tramvajā notiks ne tikai vasaras sezonā, bet arī rudenī un ziemā.

Atklāšanas braucienā šoreiz būs ceļojošā cirka "BezTemata" personāži: zāļu sievas, zīlnieces un citi. Lai baudītu stundu garo kultūras programmu tramvaja jāiekāpj pieturā pie T/N "Kurzeme" (virzienā uz Dienvidrietumiem) un jāturpina brauciens atpakaļ centra virzienā neizkāpjot galapunktā M. Ķempes ielā. Ja iekāpsiet tramvajā kultūras aktivitātes laikā, vienam pilnam aplim, t.i., apmēram vienas stundas braucienam, būs pietiekami ar vienu iegādāto tramvaja biļeti (parasti, lai izbrauktu pilnu apli, nepieciešamas 3 biļetes).

Kultūras tramvajs šovasar piedāvās dažādas aktivitātes: Jāņu ielīgošanu kopā folkloras kopu "Atštaukas", Dziesmu svētku ieskandināšanu, gida stāstījumu par Liepāju, tās vēsturi, pilsētas tūrisma apskates vietām, Liepājas teātra jauno aktieru priekšnesumus, ceļojošā cirka studijas "Beztemata" un mīmu aktivitātes, Liepājas Leļļu teātra programmu mazajiem liepājniekiem, muzicēs Austrasbērni, priekšnesumus sniegs Liepājas Baleta un deju studija u.c.

Kultūras tramvajs no citiem atšķiras ar vizuālo noformējumu un tas ir pamanāms ikvienam. Tā dizainu veidojis Mārtiņš Strazdītis, bet tramvaju noformējusi Gundega Tauriņa-Skabule un SIA "Reklāmas Ateljē".
Projektu īsteno AS "Liepājas Satiksme" sadarbībā ar AS "Liepājas Tramvajs", Liepājas Kultūras pārvalde un SIA „Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs”. Finansiāli projektu atbalsta VKKF Kurzemes Kultūras programma.

Pievieno komentāru

Liepājā