Liepājā atsāk darbus apgaismojuma rekonstrukcijas projekta objektos

Pēc ziemas sezonas tehnoloģiskā pārtraukuma ir atsākušies darbi Liepājas pilsētas apgaismojuma rekonstrukcijas projekta objektos, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Jūrmalas parkā posmā starp Jūrmalas ielu un Kūrmājas prospekta/Peldu ielas krustojumu ir atsākta veloceliņa izbūve. Savukārt Jūrmalas parkā starp Zvejnieku aleju, Kūrmājas prospektu, veloceliņu un pieminekli būs apgrūtināta gājēju pārvietošanās – te vairāku grantēto celiņu joslās uzsākta kabeļu tranšeju rakšana, jo kabeļu līnijas atbilstoši tehniskajam projektam tiks ieguldītas zem šiem celiņiem. Apgaismojuma projekta darbi atsākti arī Salmu un Pļavu ielā, bet nākošajā nedēļā plānots, ka celtnieki atsāks strādāt Rīgas un 1905. gada ielas rajonā, kur jāpabeidz ietvju seguma atjaunošana.

Veloceliņa seguma izbūvi Jūrmalas parkā veic SIA "A-Land" un apgaismojuma kabeļu un citu iekārtu izbūvi – SIA CVS. Parkā šajā pavasarī un vasarā tiks pabeigta veloceliņa pamatkārtas un seguma izbūve. Pašreiz celtnieki šeit pieved šķembu, grants un smilts kravas, pēc to izlīdzināšanas notiks betona bruģa seguma ieklāšana. Pēc darbu pabeigšanas no Jūrmalas ielas līdz Kūrmājas un Peldu ielas krustojumam gar apvienoto gājēju un veloceliņu būs uzstādīti 54 apgaismojuma stabi.

Atbilstoši tehniskajam projektam gājēju celiņš starp Jūrmalas ielu un Kūrmājas prospektu/ Peldu ielas krustojumu jāpārbūvē par apvienoto gājēju un veloceliņu kā turpinājumu iepriekš par Eiropas naudu izbūvētajam gājēju un veloceliņam (no pilsētas dienvidu robežas līdz Jūrmalas ielai).

Pagājušā rudenī celtnieki demontēja celiņa bojāto segumu, izbūvēja apmales un sagatavoja pamatni plānotajiem darbiem šajā sezonā. Vēl pagājušajā gadā celtnieki ieguldīja apgaismojuma kabeļus, uzstādīja gaismekļus un izveidoja pieslēgumus, līdz ar to aizvadītajā ziemā šeit bija nodrošināts apgaismojums.

Pievieno komentāru

Liepājā