Liepājā atrasti 335 litri nelegālā alkohola

Augusta mēnesī Liepājā tika atrasti un izņemti vairāki litri nelegālā alkohola. Par šiem ar nelegālo alkoholu saistītiem gadījumiem tika uzsākti kriminālprocesi, kuru ietvaros tika aizturētas divas personas, norāda Valsts policija.

Kriminālprocesu ietvaros tika aizturētas divas personas, 1964. gadā dzimuši vīrieši, no kuriem viens jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā saistībā ar nelegālā alkohola apriti, un kriminālprocesos kopumā tika izņemti aptuveni 335 litri nelegālā alkohola. Uz doto brīdi personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki 2016. gada augusta mēnesī uzsāka 2 kriminālprocesus, pēc KL 221.panta 3.daļas, par nelegālā alkohola realizāciju, pārvadāšanu un uzglabāšanu lielos apmēros. Par šāda veida pārkāpumu personu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievieno komentāru

Liepājā