Liepājā atklās ziemas peldēšanas sezonu

Svētdien, 11. oktobrī, pulksten 12 pludmalē, pie Glābšanas stacijas, un pulksten 14 Karostas pludmalē, Katedrāles ielas galā, tiks atklāta ziemas peldēšanas sezona Liepājā. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents, informē Liepājas pašvaldība.

Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs "VeloRonis" aicina gan pieredzējušos Liepājas "roņus", gan ziemas peldēšanas interesentus sanākt vienkopus, izbaudīt kopīgu peldi jūrā, bet pēc tās, malkojot līdzpaņemto tēju, apmainīties pieredzē un nākotnes plānos. Pieredzējušie ziemas peldētāji arī dalīsies ar padomiem un iedrošinās tos, kuri tikai gatavojas ziemā peldēt.

Tie, kuriem būs vēlme, pēc pasākuma pilsētas centra pludmalē, varēs doties arī uz Karostas jūrmalu, kur pulksten 14 vindsērfinga klubā "Rietumkrasts" (Katedrāles ielas galā) kursies pirts, ļaujot pēc peldes jūrā sasildīties.

Atbalstīt un uzmundrināt "roņus" aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis. Pasākumu atklās domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis.

Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde un biedrība "VeloRonis" ziemas sporta dienas laikā 2016.gada 23.janvārī jau trešo gadu rīkos arī ziemas peldēšanas sacensības, kas tradicionāli norisināsies  atpūtas vietā "Beberliņi".

Pievieno komentāru

Liepājā