Liepājā atklās vieglatlētikas manēžu

Svētdien, 18. martā, Liepājas pilsētas 393. dzimšanas dienā, pulksten 11 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts uz LOC Manēžas svinīgo atklāšanas pasākumu, kurā klātesošajiem būs iespēja klātienē apskatīt manēžu, kā arī iesaistīties piedāvātajās aktivitātēs.

Pasākumā piedalīsies Liepājas domes vadība, sporta federāciju un Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāvji, būvnieki, sportisti un citi aicinātie viesi, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Pasākumu vadīs šarmantā pasākumu rīkotāja Sindija Vilde. Savukārt ar īpašiem muzikāliem priekšnesumiem visus priecēs enerģisks un pozitīvs mūziķu trio „3Live Project" – elektroniskā deju mūzika dīdžeja, trompetista un perkusionista izpildījumā.

Ņemot vērā manēžas speciālo grīdas segumu, pasākuma apmeklētāji lūgti līdzi ņemt maiņas apavus.

Jaunā manēža atbilst visiem Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas noteiktajiem vieglatlētikas manēžu standartiem. 8910 kvadrātmetru platībā pieejams 200 metru garš skrejceļš ar 4 celiņiem, 6x60 metru sprinta taisne, sektori ar nepieciešamo aprīkojumu augstlēkšanai, tāllēkšanai, mešanas disciplīnām, lodes grūšanai, kārtslēkšanai, trenažieri un vingrošanas sektors, kā arī alpīnisma siena.

Manēžā izvietots arī sporta spēļu laukums, kurā iespējams spēlēt florbolu, basketbolu, iekštelpu futbolu un volejbolu, kā arī piemērots laukums pludmales volejbolam un pludmales tenisam. Apmeklētāju ērtībai pieejams informācijas centrs, ģērbtuves, sporta preču veikals, kafejnīca un hostelis.

Paredzēts, ka vienā dienā treniņus manēžā varētu aizvadīt vairāki simti sportistu – florbolisti, vieglatlēti, skolēni, kā arī ielu vingrotāji, alpīnisti, un arī sporta spēļu treniņgrupu audzēkņi. Manēžā varēs trenēties arī jebkurš cits interesents, laikā, kad nenotiks vieglatlētu treniņi.

Pievieno komentāru

Liepājā