Liepājā atklās publisko slidotavu pie stadiona "Olimpija"

Trešdien, 6. janvārī, Liepājā tiks atvērta publiskā slidotava Kūrmājas prospekta galā, pie stadiona “Olimpija”, kas liepājniekiem un pilsētas viesiem sniegs iespēju izbaudīt slidošanu Liepājas centrā, ziņo Liepājas pilsētas dome.

Slidotava darbosies katru dienu, kamēr to ļaus laika apstākļi. Slidotavas darba laiks darba dienās no pulksten 14 līdz 19, brīvdienās no pulksten 11 līdz 21.

Apmeklētājiem būs pieejama arī slidu noma. Slidotavas apmeklētājiem, kuriem ir pašiem savas slidas, slidotava būs bez maksas.

Kopš Liepājas ūdenstilpes pārklājis pietiekami biezs ledus, arī Beberliņu ūdenskrātuvē, Karostā, var izbaudīt brīvdabas slidošanu. Slidotavu iespējams apmeklēt ikvienam slidot gribētājam bez maksas, savukārt tiem, kuriem nepieciešamas slidas, "BB wakepark" pieejama slidu noma.

Slidotava Beberliņos, tāpat kā kafejnīca, darbojas darba dienās no pulksetn 10 līdz 18, bet brīvdienās – no pulksten 10 līdz 20.00.

Savukārt ik svētdienu ziemas peldēšanas sezonā no oktobra līdz maijam pulksten 14 Beberliņu ūdenskrātuvē, netālu no "BB wakepark" kafejnīcas, biedrības "VeloRonis" dalībnieki aicina pievienoties uz kopīgām  ziemas peldēm speciāli izveidotā āliņģī.

Pievieno komentāru

Liepājā