Liepājā atklās bezmaksas WiFi teritoriju

Ceturtdien, 18. jūlijā, plkst.12 pie Liepājas Universitātes, Lielajā ielā 14, Liepājas pilsētas Dome sadarbībā ar Lattelecom simboliski atklās bezmaksas WiFi teritoriju, informē pašvaldībā.

Pasākumā piedalīsies Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, Lattelecom Galvenais tehnoloģiju direktors Uldis Tatarčuks un Liepājas Universitātes Studentu padomes priekšsēdētāja Liene Štāle, kā arī Jauno mediju mākslas studenti.

Pasākuma laikā tiks atklāts labiekārtotais Lattelecom WiFi soliņš ērtākai datora un interneta lietošanai, kā arī notiks bezmaksas WiFi izmēģināšana. Būs iespēja uzzināt, kā un kur ērtāk lietot internetu, kā arī – kādi tehnoloģiju un telekomunikāciju jaunumi gaidāmi pilsētā jau šogad! Tāpat arī pasākuma laikā noskaidros, kādēļ jaunās tehnoloģijas un WiFi iespējas ir nozīmīgas Liepājas Universitātes studentiem.

Uz pasākumu aicināti visi interesenti – gan Liepājas iedzīvotāji, gan viesi. Pasākuma laikā paredzēti patīkami pārsteigumi gan pieaugušajiem, gan bērniem.

WiFi jeb bezvadu internets nodrošina tādu pašu piekļuvi tīmeklim, kā to veic tradicionālais internets. Tas ir ērts risinājums telefonu, klēpjdatoru un citu viedierīču lietotājiem - signāla pārraidīšana notiek pa gaisu bez fiziskas savienošanās ar vadiem. Tagad iespējams zvanīt ārzemju draugiem vai atbildēt uz e-pastiem, sēžot parkā uz soliņa.

Pievieno komentāru

Liepājā