Liepājā atkal sastrēgumu laiks

Liepājas centra ielās līdz oktobra vidum jārēķinās ar sastrēgumiem, īpaši rīta un vakara stundās. To rašanos ietekmē ielu remontdarbi un ēku būvniecība.

Līdz 21. oktobrim Liepājā būs slēgts Jūras ielas posms, lai varētu veikt plānotos daudzfunkcionālas ēkas celtniecības darbus Jūras un Graudu ielas krustojumā, informē Liepājas domes Satiksmes infrastruktūras daļas vadītājs Oskars Špickopfs. Autotransporta satiksme novirzīta pa blakus esošajām ielām, tāpēc vairāk noslogotas ir Graudu, Pasta un Radio ielas.

Līdz oktobra vidum turpināsies rekonstrukcijas darbi Kūrmājas prospektā, kas arī ietekmē satiksmes plūsmu tuvējās ielās. Sabiedriskā transporta kustība uz laiku mainīta – autobusi brauc pa Vītolu ielu, pagaidu pietura ierīkota Graudu ielā.

Lai novērstu sastrēgumus, kas nereti veidojas intensīvākas satiksmes stundās, plānots uzstādīt pagaidu ceļazīmes. Vītolu ielā uzstādīs zīmes, kas aizliegs vienā ielas pusē novietot automašīnas, informē O. Špickopfs. Līdzko lielākie darbi Kūrmājas prospektā būs pabeigti, autobusu satiksmi atjaunos pa iepriekšējo maršrutu. Savukārt pašvaldības policija rūpīgāk kontrolēs automašīnu novietošanu, brīdina amatpersona.
 

Pievieno komentāru

Liepājā