Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā atkal sarosās telefonkrāpnieki

27. novembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē (VPKRP) saņemta informācija par vairākiem mēģinājumiem izkrāpt naudu, zvanot uz mājas fiksētajiem telefoniem un informējot par nelaimē nonākušiem tuviniekiem, informē Valsts policija. ja iepriekš zvanītāji bijuši tikai vīrieši, tagad vīrietis ir tikai vienā no vairākiem krāpšanas mēģinājumiem. Par upuriem tradicionāli izraudzītas sievietes gados. Par laimi neviena no viņām nav ļāvusi sevi apkrāpt.

Ap pulksten 15:30 Liepājā, Siguldas ielā, kāda sieviete saņēma telefona zvanu - kāds vīrietis krievu valodā stāstījis, ka viņas mazmeita ar automašīnu ir uzbraukusi bērnam un tādēļ jāsamaksā vairāki simti eiro, lai palīdzētu viņai izkļūt no situācijas.

Ap plkst.18:30 Liepājā, Ziedu ielā, kāda sirmgalve uz mājas tālruni saņēmusi kādas sievietes zvanu, arī šoreiz krievu valodā tika stāstīts, ka meita ir iekļuvusi avārijā un ir jāmaksā nauda, lai palīdzētu.

Ap pulksten 19:00 Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā, vēl kādai sievietei piezvanīja nepazīstama sieviete ar nolūku izkrāpt naudu.

Pēc dažām minūtēm kādā dzīvoklī Klaipēdas ielā sieviete cienījamos gados saņēma telefona zvanu, kurā sveša sieviete stādījās priekšā kā meita un apgalvoja, ka ir sasitusi kādai meitenei galvu un ir nepieciešama nauda, lai cietusī varētu ārstēties.

Telefonkrāpnieki Liepājā un citās Latvijas pilsētās uzdarbojušies jau iepriekš, šā gada oktobra mēnesī VP KRP darbinieki nedēļas laikā aizturēja četrus šādus krāpniekus. Dažos gadījumos uzreiz tika atgūta arī izkrāptā nauda un atdota cietušajai personai.

Policija atgādina, ka, saņemot šādu zvanu, nekādā gadījuma nevajag ticēt stāstītajam, bet gan nekavējoties sazināties ar policiju: vērsties Valsts policijā personīgi vai zvanot pa tālruni 63404602, 110, vai rakstīt anonimi@kurzeme.vp.gov.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā