Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā atbalsta 16 uzņēmēju projektu realizēšanu

Liepājas dome atbalstījusi līdzfinansējuma piešķiršanu 16 uzņēmēju projektiem, kuri paredz tūrisma pakalpojumu attīstību, jaunu iekārtu iegādi ražošanas paplašināšanai, kā arī jaunu darba vietu radīšanu Liepājā, informē Liepājas pašvaldība.

Liepājas domes 21. marta sēdē tika izskatīti mazo un vidējo komercsabiedrību projektu konkursa rezultāti, ekspertu komisijas vērtējums par atbalstāmajiem projektiem un līdzfinansējuma sadalījumu un nolemts atbalstīt 16 uzņēmēju projektus, kuru kopējā summa ir 310 tūkstoši eiro, no kā 76,5 tūkstošus eiro līdzfinansēs pašvaldība.

Pašvaldības līdzfinansējums atbalstīts 16 uzņēmumiem sekojošu produktu un pakalpojumu attīstīšanai:

SIA "Rietumkrasts" – aprīkojuma iegāde SUP skolas un nomas punkta izveidei Karostā, pie Ziemeļu mola.
SIA "V. Rozgas komercfirma" – āra baseina ar terasi novietošana kafejnīcas "7. līnija" vajadzībām.
SIA "J.A. Wood Country" – aprīkojuma iegāde jaunu produktu ražošanai bērniem.
SIA "EXTRA FUN ROOM" – ēkas otrajā stāvā attīstīt rotaļu istabu dzimšanas dienu svinībām.
SIA "E-Team" – aprīkojuma iegāde esošā piedzīvojuma parka piedāvājuma paplašināšanai – brīvdabas kino, SUP dēļi, piepūšamās atrakcijas bērniem.
SIA "RecycleTEX" – aprīkojuma iegāde videi draudzīgu produktu, kas tiek izstrādāti no pārstrādātiem tekstilatkrituma materiāliem, ražošanai.
SIA "Liepaja Music" – jaunas peldošas platformas – skatuves izveidošana.
LSEZ SIA "NordePlast" – plāksteru ražošanas iekārtas "First aid strip machine" iegāde ražošanas apjoma palielināšanai.
SIA "NIKOL DJUMON" – plotera iegāde ar datorprogrammu licencēm sieviešu apakšveļas ražošanas efektivitātes un jaudas palielināšanai.
SIA "RSB" – bērnu atrakciju laukuma izveide Liepājas pludmalē.
SIA "Šarmants" – nojumes un inventāra iegāde pārvietojamas svinību vietas izveidei.
SIA "FrondaLV" – piepūšamo atrakciju iegāde piepūšamo atrakciju pilsētiņas izveidei.
SIA “REKLĀMAS APGĀDS” – industriālās, lielformāta gala produkcijas šķidro kristālu 3D fotopolimerizācijas ražošanas iekārtas iegāde.
SIA "InPass" – bezvadu sensoru izstrāde un NB-IoT tīkla ieviešana.
SIA "Dirty Deal Audio" – telpiskās skaņas ierakstu un pēcapstrādes studijas un stereo studijas darbības tehniskā nodrošinājuma pilnveidošana.
SIA "Produktu attīstītājs" – ražošanas iekārtas iegāde, lai efektivizētu koka konstruktora bērniem ražošanu.

Paredzēts, ka pašvaldības līdzfinansējums veicinās komercsabiedrību projektu realizēšanu, ar kuriem ir plānots radīt 13 jaunas pastāvīgas darba vietas un 24 sezonālas darba vietas.

Jau ziņots, ka 2019. gada projektu līdzfinansēšanas konkursā iesniegts 31 projekts par kopējo summu 515 tūkstoši eiro.

Mazo un vidējo komercsabiedrību jeb MVK projektu konkursu Liepājas pašvaldība izsludina jau trīspadsmito gadu, paredzot piešķirt pašvaldības līdzfinansējumu uzņēmēju ideju atbalstam.

Pievieno komentāru

Liepājā