Liepājā arestētais kuģis "Skadi" izsolē pārdots kādam ārvalstīs reģistrētam uzņēmumam

Šodien izsolē ir pārdots arestētais kravas kuģis "Skadi", kas kopš šī gada aprīļa pietauvots Liepājas ostas piestātnē, informē zvērināta tiesu izpildītāja Agnese Biķe.

Kuģi izsolē iegādājusies kāda ārvalstīs reģistrēta juridiska persona. Summu, par kādu kuģis pārdots, tiesu izpildītāja neatklāja. Pirkuma maksa izsoles uzvarētājam ir jāsamaksā viena mēneša laikā.

Izsolē bija pieteikušies divi dalībnieki.

Kā ziņots, oktobrī Liepājas tiesa apmierināja Igaunijas kompānijas "Capricorn Marine Service Ltd" prasību piedzīt no kravas kuģa īpašnieka - Kiprā reģistrētās kompānijas "Andel Shipping Ltd" - parādu 42 614 latu apmērā, kā arī līgumsodu 2377 latu apmērā. Parāds izveidojies, jo "Andel Shipping Ltd" nebija samaksājis par kuģim "Skadi" piegādāto tehnisko eļļu un degvielu.

Piedzinēji ir Igaunijas uzņēmums "Capricorn Marine Service" un Latvijas Tirdzniecības flotes jūrnieku arodbiedrības pilnvarotais pārstāvis Aleksandrs Čepeļenko. Kravas kuģa novērtējums un pirmās izsoles sākumcena ir 134 937,60 lati. Kravas kuģis "Skadi", kā arī kuģa piederumi pārdoti izsolē kā viens izsoles priekšmets.

1976.gadā būvētā kuģa iegrime ir 3,7 metri, garums - 81,4 metri, bet platums - 13,4 metri.

Kuģis "Skadi" kopš šī gada aprīļa ir pietauvots pie uzņēmuma "Piemare" piestātnes Liepājas Tirdzniecības kanālā.

Pievieno komentāru

Liepājā