Liepājā ar semināru sākas sākas Starptautiskās izglītības dienas Latvijas reģionos

Sākot no šodienas līdz 22.februārim organizācija "Dream Foundation" rīko starptautiskās izglītības dienas Latvijas reģionos, kuru laikā desmit lielākajās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas informatīvie semināri par studiju iespējām ārzemēs un starptautiskās pieredzes nozīmi mūsdienu darba tirgū, informē organizācijas pārstāve Linda Dombrovska.

Semināros būs iespēja iegūt plašu informāciju par izglītības iespējām ārzemēs, augstskolu piedāvātām studiju programmām, pieteikšanās nosacījumiem un prasībām, kā arī studiju finanšu piesaistes iespējām. Šodien seminārs plkst.16 notiks Liepājā, Tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļā, Graudu ielā 17/19.

Piedaloties jauniešiem, sabiedriskajām organizācijām un reģionālajām institūcijām, šajos pasākumos plānots diskutēt par ārzemju izglītības plusiem un mīnusiem, izvēles iespējām un starptautiskās pieredzes nozīmi mūsdienu darba tirgū. Studenti dalīsies savā pieredzē un sniegs noderīgus padomus par studiju uzsākšanu ārzemēs.

Dombrovska akcentē, ka studiju pieredze ārzemēs kā daļa no mūsdienu izglītības procesa katru gadu tiek vērtēta aizvien augstāk, tādēļ ievērojami pieaug to studentu skaits, kas pēc vidusskolas absolvēšanas studijas izvēlas turpināt kādā no ārzemju augstskolām. Informatīvi semināri un lekcijas par izglītības iespējām ārvalstīs lielākoties tiek organizētas Rīgas skolās, tādējādi netiek sasniegti un apzināti jaunieši ārpus galvaspilsētas robežām. Lai to mainītu, organizācija "Dream Foundation" rīko Reģionālo Vislatvijas projektu ar mērķi celt informētību un rosināt diskusijas par starptautisko izglītību arī Latvijas reģionos.

Nākamais seminārs notiks 30.janvārī plkst.16 Kuldīgā, Bērnu un jauniešu interešu izglītības centra zālē, 1950.gada ielā 10, 31.janvārī plkst.15 - Ventspilī, Ventspils 1.ģimnāzijā, Kuldīgas ielā 1. Seminārs notiks arī Tukumā 5.februārī plkst.14.30 Tukuma 2.vidusskolā, Raudas ielā 16, Gulbenē - 15.februārī plkst.16 jauniešu centrā "Bāze", Brīvības ielā 22, bet Jēkabpilī - 19.februārī plkst.15 Jēkabpils bērnu un jauniešu centrā, Brīvības ielā 258. Plānots, ka seminārs notiks arī Jelgavā, Madonā, Rēzeknē un Daugavpilī, taču pagaidām vēl nav zināmi norises laiki. Plašāka informācija par semināriem pieejama organizācijas mājaslapā - "www.dreamfoundation.eu".

"Dream Foundation" ir nevalstiska jauniešu organizācija, kas iepazīstina cilvēkus ar dažādām studiju iespējām Eiropā un citās pasaules valstīs, kā arī sniedz atbalstu kandidātiem pieteikšanās procesa laikā.

Pievieno komentāru

Liepājā