Liepājā aicina uz uzņēmēju stāstu vakaru "Uzņēmēji arī kļūdās"

No kļūdām cilvēki mācās, bet vēl labāk, ja izdodas mācīties no citu kļūdām – tieši ar šādu devīzi trešdien, 26. augustā, pulksten 18 Liepājas koncertzāles „Lielais dzintars” kamerzāle notiks uzņēmēju stāstu vakars „Uzņēmēji arī kļūdās”. Pasākuma mērķis ir iedvesmot jaunos un topošos uzņēmumus, kā arī pieredzējušus uzņēmējus darīt vairāk un sasniegt savus mērķus. Tā ietvaros dažādi uzņēmēji dalīsies savos pieredzes stāstos, veiksmēs un arī – neveiksmēs, informē biznesa augstskolas "Turība" sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Bērziņa.

Savos pieredzes stāstos dalīsies biedrības un komandas „RAVE team” dibinātājs, treneris un gada liepājnieks 2018 Roberts Klēpis, draugiem.lv aplikācijas „Ferma” izveidotājs, programmēšanas uzņēmuma īpašnieks Mārtiņš Īviņš, Latvijas lielākās strausu audzētavas īpašniece Anda Sīmane, uzņēmēja, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe un Poligrāfijas grupas „Mūkusala” valdes priekšsēdētājs Visvaldis Trokša.

„Kļūdas var un vajag uztver kā skolu, kas palīdz iegūt nepieciešamās zināšanas nākotnes izaugsmei. Ikviens uzņēmējs kaut reizi ir kļūdījies, tas ir fakts. Bet daudz labāk ir uzklausīt citu kļūdas un pēc iespējas mācīties no tām,” uzsver uzņēmēja, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe.

Stāstu vakars norisināsies īsu lekciju formātā, kam vēlāk sekos neliela diskusija. Mini lekcijas laikā katrs no dalībniekiem dalīsies ar savu pieredzi, atklājot, ka ikviens uzņēmējs vismaz reizi karjerā ir kļūdījies. Tāpat uzņēmēji atklās, kā risinājuši dažādas problēmas un raduši risinājumu nestandarta situācijās. Pasākumu moderēs Liepājas Speciālās ekonomikas zonas un biznesa attīstības un mārketinga nodaļas vadītājs Gatis Ginters.

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas. Lai pasākumu apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Pievieno komentāru

Liepājā