Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā aicina ieteikt "Gada skolotājus"

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde izsludina tradicionālo konkursu nominācijas "Gada skolotājs" piešķiršanai un aicina izglītības iestādes līdz 31. augustam iesniegt savus pieteikumus, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

"Gada skolotāji" tiek apbalvoti katru gadu Skolotāju dienas svinīgajā pasākumā.

Pedagogu nominācija nodibināta, lai izteiktu Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes atzinību izciliem izglītības darbiniekiem par inovācijām izglītības procesā, apzinātu, atbalstītu un apbalvotu aktīvus un talantīgus izglītības darbiniekus.

Šogad "Gada skolotājus" noskaidros astoņās nominācijās: par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgajiem izglītojamajiem; par inovācijām izglītības procesā; par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību; par mūža ieguldījumu izglītībā; par veiksmīgāko pedagogu debiju; par darbu ar izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; par kvalitatīvu un atbildīgu darbu. Pirmo reizi arī skolēnu līdzpārvaldes aicinātas izvirzīt pedagogu nominācijā "Foršākais skolotājs".

Katra Izglītības iestāde konkursam var pieteikt vienu konkursa dalībnieku kādā no nominācijām, savstarpēji vienojoties izglītības iestādes vadībai, arodkomitejai, izglītības iestādes padomei, skolas līdzpārvaldei.

Konkursa kārtība atrodama LIP mājaslapā www.lip.lv.

"Gada skolotāji" saņem sudraba piespraudi, Izglītības pārvaldes Atzinības rakstu, naudas balvu.

Pievieno komentāru

Liepājā