Liepājā aicina iepazīt "Jauniešu māju"

Jaunieši tiek aicināti iepazīties ar piedāvātajām iespējām kvalitatīva brīvā laika pavadīšanai un sevis pilnveidei Liepājas “Jauniešu mājā”,  Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas) šī gada 3. un 4. septembrī  no pulksten 14 līdz 18. Visas nedēļas garumā Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībās norisināsies “Atvērto durvju dienas”, interesenti gaidīti “Jauniešu mājā” katru darba dienu, taču 3. un 4. septembrī esam sagatavojuši interaktīvu programmu struktūrvienības  iepazīšanai, informē Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības ”Jauniešu māja” projektu vadītāja Dagnija Smiltniece.

Pasākuma ietvaros katram interesentam būs iespēja apmeklēt “Jauniešu māju”, darboties mūzikas telpā, iepazīt nodarbību piedāvājumu, satikt ģitārspēles un improvizācijas teātra nodarbību pasniedzējus un iepazīt neformālās izglītības veidus, tai skaitā jauniešu pašaudzināšanas programmu AWARD, kuras mērķis ir motivēt jauniešus pilnveidot savas prasmes dažādās jomās. Jauniešu padome sagaidīs interesentus ar jautrām aktivitātēm un pieredzes stāstiem, kā arī darbinieki ar prieku sniegs atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

“Jauniešu māja” ir Liepājas bērnu un jauniešu centra struktūrvienība, kuras mērķis ir uzlabot jauniešu dzīves kvalitāti, palīdzot viņiem kļūt par sociāli atbildīgiem pieaugušajiem, kuri nākotnē studē, dzīvo, strādā un veido ģimenes Liepājā.
Šajā mācību gadā strādāsim vadoties pēc 4 prioritātēm:
jauniešu labvēlīgas vides veidošana un veselības veicināšana;
neformālās izglītības programmu realizācija un jauniešu iesaiste
karjeras attīstības atbalsta veidošana un motivācijas mācīties veicināšana jauniešiem;
ilgtspējīgu un videi draudzīgu procesu veicināšana darbam ar jaunatni

Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Liepājā