Liepājā 11 mēnešos veikta būvniecība par 59 446 807 latiem

Liepājā 2008.gada 11 mēnešos veikta būvniecība par 59 446 807 latiem, liecina pilsētas Būvvaldes apkopotie rezultāti.

Tas ir augstākais rādītājs, kāds līdz šim raksturojis būvniecību Liepājā, tas būs vēl augstāks, kad piereģistrēs vēl vairākus objektus, starp tiem - dzelzceļa posma būvi Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) teritorijā.

2007.gadā Liepājā būvniecība tika veikta par 42 865 899 latiem.

"Nav pamata runāt par celtniecības apstāšanos. Šogad ir nodoti lieli un sabiedrībai nozīmīgi objekti, piemēram, Olimpiskais centrs, remontētas ielas un kanalizācijas vadi, celti arī dzīvokļi, privātmājas un ražošanas objekti," skaidroja Liepājas Būvvaldes vadītāja Agrita Kulvanovska.

Kulvanovska vērtēja, ka Liepājā šogad objekti visumā uzbūvēti labā kvalitātē. Pilsētā galvenokārt strādājuši vietējie uzņēmumi, kuru mērķis ir iegūt pasūtījumus un nostiprināt savu labo vārdu ilgtermiņā. Celtnieki pasūtītāju intereses ņemot rūpīgi vērā. Vairākas reizes tomēr Būvvaldei un pasūtītājam bijis jāprasa, lai savu darbu pārstrādā un kļūdas izlabo ielu remontētāji.

Arī objektu skaita ziņā sasniegti labi rādītāji. Ja 2007.gadā Liepājā nodoti ekspluatācijā 239 objekti, tad 2008.gada 11 mēnešos - 262. Arī šis rādītājs vēl palielināsies.

2008.gadā nozīmīgākais ekspluatācijā pieņemtais būvobjekts ir Liepājas Olimpiskais centrs - reģiona sporta un kultūras centrs. Vēl plānota blakus esošās bijušās bērnudārza ēkas pārbūve. Iespējams, tur taps nevis viesnīca, kā bija iecerēts sākumā, bet peldbaseins ar 25 metrus gariem celiņiem.

Pievieno komentāru

Liepājā