Lielveikals "Ostmala" palīdzēs piepildīt desmit liepājnieku sapņus

Šo ceturtdien, 15. septembrī, pulksten 17 t/c ''Ostmala'' norisināsies projekta ''Kāds ir Tavs sapnis?'' pasākums, kura laikā piepildīs 10 liepājnieku sapņus. Šo notikumu aizraujošu padarīs ceļojošais cirks ''Beztemata'', kas klātesošos izklaidēs ar populāriem un ne tik zināmiem trikiem un ilūzijām, iesaistot gan lielus, gan mazus apmeklētājus.

Cirka studijas ''Beztemata'' pārstāve Inga Kreicburga sola daudz smieklu un pārsteigumu, aicinot ne tikai vērot pasākumu no malas, bet arī piedalīties kā burvju triku asistentiem – atbildot uz āķīgiem jautājumiem un piedaloties asprātīgos uzdevumos. Paši drosmīgākie pat varēs piedalīties cilvēku caurduršanas trikā, kas ne reizi vien redzēts televīzijā, bet, kura noslēpumu zina tikai retais. Tā pat arī klātesošie būs par aculieciniekiem tam, kā cilvēks izkļūt no aizsieta maisa, kas ievietots kastē, informēja SIA ''Rimi Latvia'' pārstāvji.

Projekta ''Kāds ir Tavs sapnis?'' dalībnieki piepildīs savus lolotos sapņus, sākot no moderna apģērba, apaviem, rotām un beidzot ar sadzīves tehniku un tādām vērtīgām tehnoloģijām kā dators un telefons. 15. septembrī sapņi tiks piepildīti Gintai Baušeniecei, Elīzai Baušeniecei, Agritai Lūsei, Birutai Iltnerei, Evijai Aritai Brikmanei, Andrim Zariņam, Olitai Kairei, Larisai Laanemetei, Rudītei Bērziņai un Almai Kālei. Visi sapņotāji būs pasākuma īpašie viesi un noslēgumā arī iegūs sev kārotu balvu par uzdrīkstēšanos sapņot un ticēt, ka sapnis var piepildīties.

Lai piepildītos atkal jauni sapņi, pasākuma gaitā vai līdz 1. novembrim savu sapni jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm un vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē.

Pievieno komentāru

Liepājā