"Lielais dzintars" nodarbosies ar Liepājas koncertzāles mārketingu

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA "Lielais dzintars" nodarbosies ar visu, kas saistīts ar Liepājas koncertzāles ēkas sadzīves un tehniskajiem darbiem, kā arī iekšējo un ārējo mārketingu, aģentūrai LETA stāstīja SIA "Lielais dzintars" valdes loceklis Ints Dālderis.

Uzņēmums jau sācis savu darbu un gatavojot piedāvājumus. Tas piedalīšoties arī starptautiskos pasākumos, reklamējot koncertzāli kā vietu, kur uzstāties.

Aktīvs uzņēmuma darbs sāksies pēc Liepājas koncertzāles ēkas pabeigšanas. Tad uzņēmums uz koncertzāli vedīšot Latvijas un ārzemju māksliniekus, lai jaunajā ēkā notiktu pilnvērtīga koncertdzīve.

Jau ziņots, ka Liepājas pilsētas domes sēdē deputāti atbalstīja pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Lielais dzintars" dibināšanu pašvaldībai stratēģiski svarīgā īpašuma - topošās Liepājas koncertzāles - apsaimniekošanai.

Deputāti apstiprināja kapitālsabiedrības pamatkapitālu 10 000 latu apmērā, kas jāapmaksā no pašvaldības 2013.gada pamatbudžeta līdzekļiem. Visas uzņēmuma kapitāla daļas pieder Liepājas pašvaldībai.

Domes sēdē Dālderis stāstīja, ka jau pašlaik vairākas koncertaģentūras ir izteikušas gatavību sākt pārdot biļetes uz 2016.gada koncertiem.

Kā ziņots, oktobra sākumā svinīgi tika iemūrēts topošās Liepājas daudzfunkcionālās koncertzāles "Lielais dzintars" pamatakmens.

1.augustā Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija) parakstīja būvniecības darbu un autoruzraudzības līgumus par koncertzāles "Lielais dzintars" būvniecību Liepājā, Radio ielā 8.

Autoruzraudzības līgums tika parakstīts ar austriešu arhitektu Folkeru Gīnki, savukārt līgums par būvniecības darbiem - ar uzņēmumu "Merks".

Koncertzāles būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas ir 21 272 783 lati bez pievienotās vērtības nodokļa. Būvniecības darbus plānots pabeigt 2015.gadā.

Pievieno komentāru

Liepājā