"Lielā dzintara" liftu apkopi par 15 240 eiro nodrošinās AS "Latvijas lifts Šindlers"

Turpmākos divus gadus Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" liftu apkopi veiks AS "Latvijas lifts Šindlers" par 15 240 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina abu pušu noslēgtais līgums, raksta LETA.

AS "Latvijas lifts Šindlers" SIA "Lielais dzintars" izsludinātajā iepirkumā bija vienīgais pretendents.

Uzņēmumam jānodrošina lifta mezglu un detaļu pārbaude, tīrīšana, eļļošana un regulēšana ar periodiskumu, kādu nosaka lifta lietošanas dokumentācija un normatīvo aktu prasības, tostarp jānodrošina liftu šahtu bedru tīrīšana no iekšpuses ne retāk kā reizi gadā. Tāpat "Latvijas lifts Šindlers" būs atbildīgs par visu deviņu liftu sagatavošanu ikgadējai pārbaudei.

Lifta bojājumu gadījumos uzņēmuma darbiniekiem uz koncertzāli jāierodas 60 minūšu laikā. Bojājumu novēršana jānodrošina darba dienās 24 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, ja bojājuma novēršanai nav nepieciešami materiāli, vai piecu darba dienu laikā, ja jāsagādā materiāli un detaļas.

Noslēgtais līgums būs spēkā līdz 2018.gada 30.aprīlim.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka AS "Latvijas lifts Šindlers" apgrozījums pērn bija 4 383 361 eiro, uzņēmums cietis 49 258 eiro zaudējumus.

Pievieno komentāru

Liepājā