Līdz pilsētas jubilejai uzposīs Gājēju ielu 1

Tirgoņu ielā, Liepājā atsākti rekonstrukcijas darbi. Paredzēts, ka līdz 18.martam - Liepājas dzimšanas dienai, būs uzstādītas 15 jaunas laternas, vēstī Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Šis ir pēdējais solis, lai Tirgoņu ielā būtu pabeigti visi ar rekonstrukciju saistītie darbi. Šīs ielas rekonstrukciju uzsāka pērn, pavasarī.

Patlaban uzņēmuma "Aizputes ceļinieks" darbinieki jau demontējuši vecos apgaismes stabus un uzstādījuši jauno laternu balstus. Pagaidām, diennakts tumšajās stundās, ielu apgaismo vairāki spoži prožektori. Pēc darbu noslēgšanas tiks atjaunots Tirgoņu ielas bruģis.

Ielas rekonstrukcijas projekta autors ir liepājnieks arhitekts Agris Padēlis-Līns. Arhitekts Tirgoņu ielai plānojis tādus dizaina objektus, kurus iespējams izgatavot tikai pēc individuāla pasūtījuma. Autors ir iecerējis trīs veida apgaismes elementus, kas tiks grupēti esošo apgaismes stabu vietās.

Par rekonstrukcijas izmaksām Liepājas pašvaldībā drīzumā solās rīkot atsevišķu preses konferenci. Pērn Tirgoņu ielā uzstādītie soliņi pilsētai izmaksāja Ls 11799, vai arī Ls 3000 par soliņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jana

"Pērn Tirgoņu ielā uzstādītie soliņi pilsētai izmaksāja Ls 11799, vai arī Ls 3000 par soliņu." - 1. nav rakstīts cik soliņus uzstādīja, 2. uztaisīja 3,933 soliņus? Vienu nepabeidza vai?

pirms 13 gadiem, 2008.03.11 00:34

Liepājā