Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz 5. februārim var ieteikt Gada un Goda liepājnieku

Sākot no 12. janvāra līdz 5. februārim, Liepājas iedzīvotāji, nevalstiskās organizācijas, iestādes un uzņēmumi aicināti ieteikt kandidātus titulam "Gada liepājnieks 2017", lai atrastu cilvēkus, kuru veikums vai notikums ar viņa aktīvu līdzdalību 2017. gadā Liepājā bijis īpaši spilgts un pamanāms. Savukārt pilsētas augstākajam titulam “Goda liepājnieks” var ieteikt cilvēkus par nesavtīgu devumu savai pilsētai  mūža garumā.  Par liepājnieku sumināšanas pasākumu Liepājas dzimšanas dienā 18. martā informē Liepājas domes pārstāve Evita Eņģele.

Gada liepājnieka titulam var ieteikt ikvienu Liepājas iedzīvotāju vai “Liepājas skarto” – gan sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, kultūras, sporta, izglītības, uzņēmējdarbības jomas pārstāvjus, gan arī apkalpojošajā, sociālā sfērā un citās jomās strādājošos, kuri par kādu zīmīgu un paveiktu darbu, īstenotu ideju vai projektu, aktīvu sabiedrisko darbību Liepājā 2017. gadā pelnījuši īpašu sabiedrības uzmanību un paldies.

Par Gada cilvēkiem iespējams izvirzīt arī vienkāršā darba darītājus, kuri ikdienā katrs savā jomā rūpējas par mūsu pilsētu, bieži vien paveicot vairāk, nekā viņa tiešie darba pienākumi prasa. Gada liepājnieka godā var būt ikviens, kurš ar savu izcilo veikumu veidojis pilsētu skaistāku un labāku.
Savukārt titulu "Goda liepājnieks" piešķir par īpašiem nopelniem Liepājas labā - tie var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Tas var būt gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša un panākumiem bagāta darbība.

Tiks izraudzīts Gada Liepājnieku "Top 15".Savukārt "Populārākā Gada liepājnieka 2017" noskaidrošanu uzticēs visiem pilsētas iedzīvotājiem – katram būs iespēja izteikt savas simpātijas 15 Liepājas Gada cilvēkiem, nobalsojot par savu favorītu. No 20. februāra līdz 1.martam ikviens liepājnieks, arī tie, kuri nebūs paspējuši iesniegt anketas, interneta balsojumā vai anketās varēs nobalsot par viņaprāt populārāko Gada liepājnieku.

Gada un Goda liepājnieku izraudzīšana un sumināšana kļuvusi par noturīgu pilsētas tradīciju. Tā notiek jau 15. gadu. Šajā laikā Gada liepājnieka titulu ieguvuši 213 liepājnieki un Liepājas ''skartie'', no kuriem 13 nominēti pat divas reizes.
Līdz 5. februārim ikviens var ieteikt savus pretendentus Gada un Goda liepājnieka titulam, aizpildot elektronisko anketu par "Gada liepājnieks 2017" un par "Goda Liepājnieks 2017" pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv un domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Visus 15 Gada liepājniekus un Goda liepājnieku tradicionāli sveiks Liepājas 393. dzimšanas dienā – 18. martā - koncertzālē "Lielais dzintars".

Pievieno komentāru

Liepājā