LIAA Liepājas biznesa inkubators pirmo jubileju atzīmēs ar dizaina pusdienām

Par godu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatora pirmajam darbības gadam 15. februārī notiks Dizaina pusdienas ar Miķeli Baštiku, kur maizīšu vietā būs dalīšanās zināšanās, pieredzē un iedvesmā, informē LIAA.

“Esam viens no lielākajiem biznesa inkubatoriem Latvijā ne tikai teritorijas, bet arī rezultātu ziņā. Liepājas biznesa inkubators ir kļuvis par nozīmīgu jauno uzņēmēju atbalsta instrumentu. Taču bez finansējuma pieejamības jaunajiem uzņēmumiem, kas ir viena no tiešajām biznesa inkubatora funkcijām, esam veicinājuši diskusijas reģionā par uzņēmējiem nepieciešamo atbalstu, uzņēmējdarbības vidi un reģiona attīstības perspektīvām,” uzsver Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.

“Pirmajā darbības gadā mēs un mūsu kolēģi ir darījuši maksimālo, lai pēc iespējas ātrāk uzņēmēji varētu piekļūt finanšu injekcijām uzņēmumu attīstībai. Esam bijuši drosmīgi, piesakot jaunas tēmas. Savukārt otrais darbības gads iezīmē starptautisku sadarbību ar dažādiem biznesa akselerācijas fondiem no visas Eiropas. Gribam būt investīciju un starptautisku jaunuzņēmēju magnēts,” turpina A.Egliņš-Eglītis.

Pirmajā darbības gadā Liepājas biznesa inkubators ir uzņēmis vairāk nekā 20 jaunos komersantus un atbalstījis vairāk nekā 30 biznesa ideju autorus pirmsinkubācijā. Gada laikā ir sniegtas vairāk nekā 400 konsultācijas biznesa uzsākšanā un uzņēmējdarbības atbalstā. Inkubators ir bijis arī aktīvs dažādu pasākumu, lekciju un semināru organizēšanā. Kopā pirmajā darbības gadā notikuši 120 pasākumi.

LIAA Liepājas biznesa inkubators tika atklāts 2017. gada 16. februārī, uzsākot jaunu programmu, kuras laikā visā Latvijā ir izveidoti 14 reģionālie un 1 radošo industriju inkubators.

Dizaina pusdienas ar  M. Baštiku notiks Liepājas biznesa inkubatorā Dārza ielā 15. februārī pulksten 12. Pasākums ir bezmaksas un tam ir jāpiesakās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā.

Miķelis Baštiks ir grafiskā dizaina biroja “Asketic” un zīmola “Miesai” dizaineris. Kā raksta Latvijas radošo industriju apskatnieks Fold.lv, tad “Asketic” darbi pierāda, ka latvisks var būt mūsdienīgs, atturīgs, bet reizē košs.

“Asketic” ir veidojusi pārtikas produktu “The Beginnings” vizuālo identitāti, Rīgas apkaimju karti, Liepājas Olimpiskā centra identitātes atjaunošanu, Latgales vēstniecību “Gors”, Latvijas Radio, Latvijas paviljona EXPO 2010 vizuālo identitāti u.c. Nupat M. Baštiks ir saņēmis arī Dienas kultūras balvu 2017 par jauno burtveidolu “Cīrulis Display”.

Pievieno komentāru

Liepājā