Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lems par labiekārtotas autostāvvietas izveidi pie Liepājas teātra 1

Šodien Liepājas domes sēdē lems par labiekārtotas autostāvvietas izveidi pie Liepājas teātra, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Lai izveidotu labiekārtotu autostāvvietu pie Liepājas teātra un sakārtotu Skolas ielu, to pārbūvējot posmā no Kārļa Zāles laukuma līdz Baznīcas ielai, pašvaldības deputāti Attīstības komitejas sēdē 7.novembrī atbalstīja minētās ieceres tehniskās dokumentācijas izstrādes uzsākšanu.

Lai pašvaldība varētu izstrādāt tehnisko projektu, kurā iekļauta ne tikai Skolas ielas pārbūve, bet arī sabiedrībai vitāli nepieciešamās autostāvvietas izveidošanai pie Liepājas teātra, 19.septembra domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par pašvaldībai piederoša zemesgabala Skolas ielā 7A un juridiskai personai piederoša zemesgabala Bāriņu ielā 12 robežu pārkārtošanu, nemainot zemesgabalu platības.

Lēmums tika pieņemts, lai optimizētu kopējo Liepājas pilsētas pašvaldībai piederošo zemesgabalu novietojumu konkrētajā teritorijā un būtu iespējams izbūvēt publisku pieejamu autostāvvietu pilsētas centra un arī Liepājas teātra apmeklētājiem, skaidroja Enģele.

Tehnisko dokumentāciju izstrādās, īstenojot projektu "Uzņēmējdarbības vides attīstība Liepājā, 3. kārta". Izmaksas tehniskās dokumentācijas izstrādei paredzēts segt no Liepājas pilsētas pašvaldības šī un nākamā gada budžeta.

Tehniskās dokumentācijas izstrādi organizēs Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Attīstības pārvalde sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldības iestādi "Komunālā pārvalde".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

re kā

Izrādās īstais teātris Liepājā ir attēlā redzamais!

pirms 8 mēnešiem, 2019.11.14 10:35

Liepājā