Lauris Reiniks ar Ziemassvētku programmu viesosies Liepājā

Neilgi pirms svētkiem - 22.decembrī pulksten 18:00 LOC Rožu zālē Ziemassvētku koncertu sniegs Latvijā populārais mūziķis Lauris Reiniks. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja baudīt pasaules un Latvijas klasisko Ziemassvētku repertuāru, kā arī paša Laura dziesmas.

Pērnajos Ziemassvētkos Arēna Rīgā Lauris ar draugiem skatītāju tūkstošu priekšā uzbūra krāšņu prieka, aizrautības un sajūtu pilnu šovu. Arī koncertā Liepājā skanēs pasaules un latviešu klasiskais Ziemassvētku repertuārs un paša Laura dziesmas, taču priekšnesuma gaisotne būs intīmāka un “mājīgāka”. Būs arī mazie Liepājas dziedātāji un svētku pārsteigumi.

Lauris Reiniks: “Šī būs mana pirmā Ziemassvētku koncerttūre, tāpēc tā man ir īpaša. Parasti es tuvos cilvēkus Ziemassvētkos aicinu ciemos pie sevis, bet šoreiz pats braukšu pie cilvēkiem, kurus ikdienā nesatieku, bet novērtēju un cienu - pie maniem klausītājiem. Manās sajūtās Ziemassvētki ienāk tieši caur dziesmām, un ar tām arī esmu gatavs dalīties gaidāmajos svētku koncertos.”

Koncertā būs iespēja iegādāties arī dziedātāja jauno DVD “Lauris Reiniks Ziemassvētkos”, kas ir pērnā gada Ziemassvētku lielkoncerta ieraksts no Arēnas Rīga.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā nopērkamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Biļešu cenas 5;7;10;12 Ls.

Informāciju sagatavoja Micrec PM

Pievieno komentāru

Liepājā