"Lauma Fabrics" dosies kolektīvā atvaļinājumā uz trim nedēļām

Kā katru gadu, arī šogad uzņēmums "Lauma Fabrics" dosies kolektīvajā atvaļinājumā. No 25.jūlija ražošana tiks apturēta uz 3 nedēļām.
Atvaļinājuma laikā tiks veikti dažādi remonta darbi, ko nav iespējams veikt laikā, kad rūpnīca strādā, informē "Lauma Fabrics" valdes priekšsēdētājs Edijs Egliņš.

Šobrīd uzņēmumā "Lauma Fabrics" strādā 470 darbinieku, kas ir par 40 darbiniekiem vairāk nekā pērn.

Uzņēmums "Lauma Fabrics" šā gada pirmo pusgadu, salīdzinot ar pagājušo gadu, noslēdzis ar 21 procentu apgrozījuma pieaugumu.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, ir nostabilizējies Krievijas tirgus, kā arī ir pieaugusi realizācija uz rietumu tirgu. Uz rietumu tirgu uzņēmums šobrīd realizē aptuveni trešo daļu no saražotās produkcijas, norāda E. Egliņš.

Šobrīd uzņēmums eksportē 85% no saražotās produkcijas uz vairāk kā 20 dažādām valstīm. 2016. gadā uzņēmums plāno sasniegt 32,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12% vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Lielākā daļa no uzņēmuma pēdējo gadu peļņas tika novirzīta krāsošanas ceha rekonstrukcijai, kas kopumā uzņēmumam izmaksāja 6 miljonus eiro. Šobrīd rekonstrukcija ir pabeigta un jaunais krāsošanas cehs būtiski uzlabo uzņēmuma konkurētspēju un energoefektivitāti.
 
"Lauma Fabrics" meitas uzņēmums SIA "Tele Textile Latvia", kas Laumas telpās nodarbojas ar tehniskā tekstila jeb ģeotekstila ražošanu, šobrīd strādā trīs maiņās. "Tele Textile Latvia" ražotos poliestera audumus galvenokārt izmanto grunts nostiprināšanai ceļu būvē un erozijas novēršanai.

SIA "Tele Textile Latvia" ražotne vasaras laikā netiks apturēta, jo vasarā ir vislielākie pasūtījumi no ceļu būvniekiem.

Pievieno komentāru

Liepājā