Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laukšteins: VKKF nav objektīvu kritēriju, pēc kuriem sadalīt finansējumu

Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) darbiniekiem nav objektīvu kritēriju, pēc kuriem sadalīt finansējumu, preses konferencē par teātra 2014./2015.gada sezonu norādīja Liepājas teātra valdes loceklis Herberts Laukšteins.

Teātra vadītājam nav skaidrs tas, kā VKKF Raiņa jubilejas gada priekšvakarā dzejnieka lugas "Indulis un Ārija" iestudējumu atzinis par mazāk nozīmīgu, nesniedzot tam finansiālu atbalstu.

Liepājas teātrim esot sniegta atbilde, ka projekts bijis pārāk nekvalitatīvi sagatavots, tāpēc finansējums nav piešķirts. Laukšteins nesaprot, kā varēja mainīties projektu kvalitāte, ja arī iepriekšējos projektus, kurus VKKF atbalstīja, sagatavoja viens un tas pats cilvēks, izdarot to pašu darbu.

Jau ziņots, ka Valsts kontroles (VK) revidenti sākuši noskaidrot, vai Kultūras ministrijas (KM) un VKKF piešķirtās dotācijas biedrībām un nodibinājumiem dažāda veida pasākumu organizēšanai, uzdevumu veikšanai un biedrību atbalstīšanai ir izlietotas lietderīgi, likumīgi un vai ir sasniegts izvirzītais mērķis.

VK aicināja nozares pārstāvjus dalīties pieredzē par gadījumiem, kad finansējums konkursā nav ticis piešķirts pamatotu iemeslu dēļ, ja biedrības projekts finansējumu konkursa kārtībā nav ieguvis, kā arī atbildēt uz jautājumiem par informācijas pieejamību un apmierinātību ar dotācijas piešķiršanas un izlietojuma uzraudzības procesu.


Pievieno komentāru

Liepājā