Latvijas roņi Liepājā pulcēsies uz ziemas peldēšanas sacensībām

Jau rīt, 23. janvārī, teju 100 Latvijas ziemas peldētāji, saukti arī par roņiem, Liepājā, atpūtas vietā “Beberliņi”, pulcēsies uz ziemas peldēšanas sacensībām “Liepājas VeloRoņa kauss 2016”. Ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts vērot sacensības un izbaudīt ziemu gleznainajā meža ielokā, informē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Peldēšanas sacensību atklāšana atpūtas vietā “Beberliņi”, Lībiešu ielā 2/6, sāksies pulksten 12:00, savukārt dalībnieku akreditācija sacensību vietā no plkst. 10:30 – 11:30. Sacensības norisināsies 7 distancēs:
25m brasā ar laika kontroli 11 vecuma grupās sievietēm;
25m brasā ar laika kontroli 11 vecuma grupās vīriešiem;
50m brīvajā stilā ar laika kontroli 11 vecuma grupās sievietēm;
50m brīvajā stilā ar laika kontroli 11 vecuma grupās vīriešiem;
jauktā stafete 4x25m ar laika kontroli brīvajā stilā;
“jaunie roņi” – iemērkšanās aukstajā ūdenī paralēli sacensībām ierīkotā atsevišķā āliņģī, kura dziļums nepārsniegs 1,80m;
“roņi” – peldēšana ne vairāk par 50m, brīvajā stilā, bez laika kontroles.

Sacensībām pieteikušies dalībnieki no Aizputes, Grobiņas, Saldus, Talsiem, Tukuma, Raganas, Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Ropažiem, Carnikavas, Ogres, Jūrmalas, Ozolniekiem, un, protams, Liepājas.

Paralēli peldēšanas sacensībām āliņģī, organizatori piedāvās vairākas bezmaksas atrakcijas bērniem, savukārt par simbolisku samaksu varēs izvizināties ragaviņās, kuras vilks ponijs. Ja laikapstākļi būs piemēroti ziemas sporta aktivitātēm, ikviens ziemas peldētāju līdzjutējs aicināts ņemt līdz slēpes un slidas un izmantot iespēju sportiski pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem un domubiedriem. Pasākumu klātienē vadīs un sacensības komentēs atraktīvais Raivis Šulcs, savukārt par pozitīvu gaisotni un muzikālo baudījumu sacensību noslēgumā gādās mūziķis Edgars Silacērps.

Aizraujošas aktivitātes sniegs arī uzņēmums “Blue Shock Race”, kas par samaksu piedāvās iespēju  izbraukt pa ledu ar BSR SPORTA elektrokartingu (pieteikšanās pa tālruni 22489428), savukārt “BB wakepark” atbilstošu laikapstākļu gadījumā nodrošinās iespēju nodarboties ar kabeļu snovbordu un piedāvās slidu nomu.

Dalībnieki pēc peldes varēs sasildīties divās pirtiņās un karsta ūdens baļļā. Visiem, arī apmeklētājiem, būs pieejama bezmaksas tēja, kā arī būs iespējams iegādāties uz ugunskura vārītu zupu. Apmeklētājiem būs atvērta arī “BB wakepark” kafejnīca.

Kā norāda ziemas peldēšanas atklātā čempionāta organizatori, tad visu distanču dalībnieki saņems starta komplektu ar atbalstītāju veltēm, bet maksas distanču dalībnieki piedalīsies loterijā, kurā būs iespējams laimēt velosipēdu.

Detalizētāka informācija un sacensību nolikums pieejams mājaslapā veloronis.lv.

"Liepājas VeloRoņa kausu" organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas klubs “VeloRonis” ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas atbalstu.

Uzziņai sacensību programma:
10:00 Sacensību biroja atvēršana
10:30 – 11:30 Dalībnieku pieteikumu reģistrācija distancēm ar laika kontroli, stafešu reģistrācija
12:00 – 12:30 Atklāšanas ceremonija, informācija, iesildīšanās.
12:30 1. un 2. distance – 25 m brass, sākot ar vecāko grupu
13.40 3. un 4. distance – 50 m brīvais stils, sākot ar vecāko grupu
14:45 5. distance – jauktā stafete 4 x 25 m ar laika kontroli brīvajā stilā, sākot ar R1 grupu
15:45 Uzvarētāju apbalvošana un noslēguma ceremonija
*„Jaunie roņi” ­­­­iemērkšanās aukstajā ūdenī – paralēli sacensībām atsevišķi ierīkotā vietā
*„Roņi” – peldēšana ne vairāk par 50m – brīvā stilā, bez laika kontroles, peldējumi starp distancēm

Ziemas peldēšanas čempionāta “Liepājas VeloRoņa kauss 2016” reklāmas video: https://goo.gl/ymOTXt


Pievieno komentāru

Liepājā