Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Nacionālais kultūras centrs veiks pārbaudi Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā

Kultūras ministrija (KM) uzdevusi Latvijas Nacionālajam kultūras centram veikt pārbaudi profesionālās izglītības kompetences centrā (PIKC) "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola", saistībā ar pedagogu sūdzību par netaisnīgām darba algas likmēm, aģentūrai LETA pastāstīja KM valsts sekretāres vietnieks kultūrpolitikas jautājumos Uldis Zariņš.

Viņš apstiprināja, ka KM ir saņēmusi un izskatījusi PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" pedagogu vēstuli par darba algas likmēm, vēsta LETA.

"KM rīcībā esošā informācija liecina, ka saņemtais atalgojums dažādu jomu vispārizglītojošo un profesionālo mācību priekšmetu pedagogiem par noteiktu stundu skaitu būtiski neatšķiras, taču, lai precīzi izvērtētu situāciju, ir nepieciešama papildu informācija. Tāpēc KM uzdevusi Nacionālajam kultūras centram veikt pārbaudi vidusskolā," norādīja Zariņš.

Tāpat viņš apliecināja, ka pēc papildu informācijas iegūšanas un apkopošanas KM sniegs atbildi par vēstulē minēto.

KM nosūtītajā vēstulē vidusskolas pedagogi norādījuši, ka profesionālajiem pedagogiem ir vismazākās algu likmes, bet ir daži vispārizglītojošo priekšmetu skolotāji, kuriem tās ir ievērojami lielākas. Minētā vēstule nosūtīta gan KM, gan arī Liepājas domei.


Pievieno komentāru

Liepājā