Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Latvijas Gāze" un "Latvenergo" vērsušās tiesā pret "Liepājas metalurgu"

Tiesā par parāda piedziņu no finanšu grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" vērsusies gan AS "Latvijas Gāze", gan AS "Latvenenergo", liecina informācija Latvijas tiesu portālā "Tiesas.lv".

Kā apstiprina AS "Latvijas Gāze" preses sekretārs Vinsents Makaris, "Latvijas Gāze" vēlas piedzīt no metalurģijas uzņēmuma 2 036 812 latus.

Makaris uzsvēra, ka, ņemot vērā kreditoru kluba, tostarp Valsts kases un valstij piederošo uzņēmumu lūgumu, kā arī "Liepājas metalurga" tehnoloģisko iekārtu specifiku, neraugoties uz parādu, "Latvijas Gāze" turpina nodrošināt minimālo nepieciešamo dabasgāzes apjomu "Liepājas metalurgam". "Latvijas Gāze" neesot kreditoru klubā, teica Makaris.

"Latvenergo" prasības summu tiesa neatklāj, jo tā nav minēta lēmumā par lietas ierosināšanu. "Latvenergo" prasa piedzīt arī tiesas izdevumus, bet abas kompānijas prasa tiesu piemērot atbildētājam prasības nodrošinājumu.

Pievieno komentāru

Liepājā